Олександр Антоненко

Соліст театрів Ла Скала, Ковент-Гарден, Метрополітен-опера, Віденської державної опери

Один з найвідоміших співаків молодого покоління, що має виступи в кращих театрах світу – Ла Скала, Ковент-Гардену, Метрополітен-опера. Перший значний успіх прийшов в 2002 році, коли він виграв премію Пауля Сакса, а через два роки удостоївся головної нагороди Латвії – Великої премії в області музики. Після цього Олександр підкорює сцену за сценою: Німецької опери Берліна, дрезденської Земпер-опери, Німецької опери на Рейні, Оперного театру Монте-Карло.

У 2006 році вперше виступив у Латвійській національній опері в «Леді Макбет Мценського повіту». Того ж року відбувся його дебют у Віденській державній опері, Шведській і Норвезькій Королівських операх в партії де Гріє («Манон Леско»). У 2008 році співак дебютував на Зальцбурзькому фестивалі в провідній партії опери «Отелло» Верді. Цю ж партію виконував в Римській і Віденській операх, паризькій Гранд-опера, лондонському «Ковент-Гарден», нью-йоркській Метрополітен-опера.

Серед інших сценічних робіт Олександра – Турідду в «Сільській честі» (Німецька опера Берліну, театри Монте-Карло, Валенсії), Ісмаель в «Набукко» (Баварська опера), Габріель Адорно в «Сімоне Бокканегре» (Франкфуртська опера).

Нещодавно брав участь у виставах Ла Скала і Арена ді Верона («Тоска», «Турандот»), у театрі Женеви («Самсон і Даліла»), оперних театрах Цюріха, Парижа, Барселони, Рима («Аїда»), Метрополітен-опера («Кармен», «Отело», «Норма»), Ковент-Гардені («Сільська честь», «Паяци»).

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден