2001 року закінчила Одеське училище мистецтв і культури ім. Костянтина Данькевича за спеціальністю «класична хореографія»; 2004 року – Одеський Національний політехнічний університет за спеціальністю «економіка підприємства». З 2012 року – студентка Херсонського державного університету за спеціальністю «класична хореографія». У балетній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2001 року. Виконує партії:
  • Фатуму і Тютюнниці в балеті «Кармен-сюїта» Жоржа Бізе – Родіона Щедріна;
  • Вальси № 7 і № 11 в хореографічній сюїті «Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена;
  • головну партію в балеті «Жизель» Адольфа Адана;
  • Принцеси Аврори і Феї діамантів в балеті «Спляча красуня» Петра Чайковського;
  • Маші у балеті «Лускунчик» Петра Чайковського;
  • Фрейлін і Великих лебедів в «Лебединому озері» Петра Чайковського;
  • Марго в балеті-гала «Нурієв forever ...»;
  • соло в балеті «Пахіта», Людвіга Мінкуса;
  • Подруг і вставні варіації в балеті «Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса;
  • Марії в балеті «Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера і Іоганна Штрауса;
  • Баронеса Штраль "Маскарад" Арама Хачатуряна
Гастролювала з трупою Одеського Національного академічного театру опери та балету, трупою Національної опери України ім. Тараса Шевченка, московською трупою New Classical Ballet і трупою Ballet Classique de Paris в Іспанії, Швейцарії, Греції, США, Канаді, Португалії, Китаї, Португалії, Бельгії, Франції та Німеччини. Учасниця інтернаціонального театрального фестивалю Nae Leonard (Галац, Румунія) в 2009 році.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден