Заслужений артист України

Заслужений артист Республіки Молдова

Володар Спеціальної премії II Національного конкурсу ім. C. Турчака в Києві.

Закінчив Тернопільське музичне училище ім. С. Крушельницької (1990 р., клас баяну), в 1996 році – диригентський факультет Музичної академії ім. М. Лисенка у Львові, у 1999 році – асистентуру-стажуванняпри цьому ж навчальному закладі під керівництвом професора Ю. Луціва. Стажувався у Польській Національній Опері (Варшава) у диригента Я. Каспшика. Згодом удосконалював виконавську майстерність у музичній академії Киджані (Сьєна, Італія) у Дж. Джелметті.

У 1993 році вперше став за диригентський пульт у Львівському Національному оперному театрі ім. С. Крушельницької, де згодом дебютував у багатьох оперних і балетних спектаклях.

У різні роки керував Одеською Національною оперою, Молдавським Національним оперним театром ім. М. Бієшу, Варшавською національною оперою. Одночасно співпрацював і співпрацює з багатьма європейськими та світовими театрами та симфонічними оркестрами.

Є першим українським диригентом який диригував у відомій Віденській Штатсопері. Серед інших сцен – Римська опера, Мюнхенська Штатсопера, Цюріхська опера, державні оперні театри у Берліні, Дюсельдорфі, Штутгарті, Мангеймі, Дрездені, Кьольні, Сан-Франциско, театри в Генуї, Палермо, Неаполі, Будапешті, Афинах, Мадриді, Барселоні.

На даний момент диригент очолює Національну оперу ім. Марії Бієшу в Кишиневі (Молдова), має запрошення на постановки в різних театрах світу, співпрацює з багатьма симфонічними оркестрами.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден