Лауреат ІІ премії в категорії «юніори» на Міжнародному танцювальному тижні (Settimana Internazionale della Danza) в Перуджі (1998 рік). Брала участь у ІІІ Міжнародному конкурсі артистів балета ім. Рудольфа Нурєєва в Будапешті (1998 рік).

У 1998 році закінчила Одеську державну балетну школу (клас заслуженої артистки України Ельвіри Караваєвої), у 2002-му – Одеське державне училище культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича (клас народної артистка України Олени Барановської). У 2011 році закінчила Міжнародний слов’янський університет (Київ).

У балетній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2002 року.

Виконує:
  • Варіації («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • двійку джампе та pas d`actions («Баядерка» Людвіга Мінкуса);
  • grand pas («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • партію Перської княжни та номер «Поцілунок за Клімтом» (балет-гала «Нурієв forever…»);
  • Двійку вальсу (в І акті балета «Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • pas de quatre Дорогоцінних каменів та партію Великих фрейлін («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • партію Дружини президента Зільберхауса та Вальс квітів («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • двійку Сільфід («Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена);
  • партію Тютюнниц («Кармен-сюїта» Жоржа Бізе – Родіона Щедріна);
  • партію Феї води («Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера та Йоганна Штрауса);
  • партію Німф («Вальпургієва ніч» Шарля Гуно);
  • танець Годин («Джоконда» Амількаре Понк'єллі);
  • партію княжни Марії («Половецькі танці» в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна);
  • Іспанський танець в опері «Травіата» Джузеппе Верді.

Найближчі події

Березень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

13 Березня, Субота
18:30
₴ 50-510
Купити квиток
17 Березня, Середа
18:30
₴ 40-330
Купити квиток
20 Березня, Субота
12:00
₴ 35-230
Купити квиток
31 Березня, Середа
18:30
₴ 50-650
Купити квиток

Рекомендуємо

13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
25
Березня
18:30
Балети
Дон Кіхот
Людвіг Мінкус
27
Березня
18:30
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
31
Березня
18:30
Прем'єра
Балети
Лускунчик
Петро Чайковський
Балет-феєрія на дві дії з прологом
Лібрето Маріуса Петіпа в редакції народного артиста України Сергія Бондура
за мотивами казки Ернста Гофмана «Лускунчик і мишачий король»
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден