Закінчила Донецьку школу хореографічної майстерності Вадима Писарєва. З 2011 року працювала в Донецькому національному академічному театрі опери та балету ім.Соловьяненко.

З 2012 року працює у Одеському національному академічному театрі опери та балету.

Лауреат III премії конкурсу ім. Сержа Лифаря (2011 р).

  Виконує партії:  
  • 4-ка вальсу, Східний танець, Французький танець ( "Лускунчик" П.Чайковського);
  • Pas d'Action, танець з глечиком ( "Баядерка" Л. Мінкуса);
  • Фея Бузку, фея Ніжності, pas de quatre Дорогоцінні каміння, Великі фрейліни ( "Спляча красуня" П.Чайковського);
  • Pas de quatre партія Марії Тальоні (концерт "Перлини Світового Балету");
  • Варіація Повелительки Дріад ( "Дон Кіхот" Л. Мінкуса);
  • Партія Великих лебедів, наречених ( "Лебедине озеро" П. І. Чайковського);
  • Партія подруг ( "Маскарад" А. Хачатуряна);
  • Анна ( "Народження балерини");
  • Фея Води ( "Таємниця Віденського Лісу");
  • Магнолія, графині Вишні ( "Чіполіно" А. Хачатуряна);
  • Поцілунок по Клімту ( "Нурієв forever ...");
  • Варіації ("Пахіта" Л. Мінкуса).
  Гастролювала в Іспанії, Італії, Голландії, Польщі, Китаї, Бельгії, Японії, Норвегії, Японії.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден