Переможець II Міжнародного дитячого фестивалю мистецтв «Веспремські ігри» в Угорщині у 2000 році; лауреат Міжнародного дитячого фестивалю-конкурсу «Сузір'я Будапешта - молодість, натхнення, талант» в Угорщині в 2002 році; лауреат міжнародного дитячого конкурсу «Морське сузір'я - сонце, молодість, краса» в болгарському Бургасі в 2002 і 2003 роках.

Закінчив Київське державне хореографічне училище в 2009 році і Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова у 2013 році.

У Одеському Національному академічному театрі опери та балету працює з 2011 року.

Виконує:

  • партії принца, Лускунчика-ляльки, Арабчонка, Китайський танець, Іспанський танець ( «Лускунчик» П.Чайковського);
  • партії Шута і Бенно ( «Лебедине озеро» П.Чайковського);
  • партію Пана і Сатирів ( «Вальпургієва ніч» Ш. Гуно);
  • партію Базиля, Санчо Панси і джигу ( «Дон Кіхот» Л. Мінкуса);
  • Танець з барабаном, соло індуського танцю ( «Баядерка» Л. Мінкуса);
  • партію Троля ( «Таємниця Віденського лісу» на музику Г. Малера і Й.Штрауса);
  • двійку Друзів ( «Крик» на музику різних композиторів);
  • вставне pas de deux ( «Жизель» А. Адана);
  • Партію Чіполіно, стражники (балет "Чіполіно" А. Хачатуряна);
  • Адам Шпріха (балет "Маскарад" А. Хачатуряна);
  • соло в балеті Ц.Пуні "Маркітантка" (концерт "Перлини Світового Балету");
  • Pas de trois (балет "Пахіта" Л. Мінкуса);
  • Хлопець (балет "Долі" Ю. Гомельська);
  • Нуралі ( "Бахчисарайський фонтан" Б. Асафьева) (балет "Нурієв forever ...");
  • Свита Ідола ( "Весна Священна" І. Стравінського);
  • інші партії та номери.

Гастролював у США, Канаді, Франції, Іспанії, Італії, Китаї, Угорщині, Голландії, Бельгії, Польщі, Німеччини, Японії, Австрії.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден