Олена Вишневська, випускниця Одеської музичної академії ім. А. В. Нєжданової класу професора, заслуженої артистки України  Джамагорцян А. В., лауреатка міжнародних конкурсів у Польщі (ім. С. Монюшко 1998р.- ІІ премія), Чехії (ім.А.Дворжака 1995р. - І премія), Румунії (ім. Харіклеє Даркле 2005 р. - ІІІ премія). Гастролювала у Німеччині, Польщі, Болгарії, Франції, Люксембурзі,Чехії, Литві та інших. Була солісткою Одеського національного театру опери та балету (2001-2004 рр.) Брала участь у міжнародних музичних фестивалях Польщі, Болгарії, Німеччини та України. Вже близько 20 років є солісткою Одеської обласної філармонії. Має широкий репертуар з класичної, старовинної, камерної музики: опери, ораторії, месси, романси, пісні.

Багато співпрацювала з різними оркестрами та музичними колективами України та за кордоном. Зокрема з Національним філармонійним окрестром під орудою народного артиста України Хобарта Ерла, камерним оркестром одеської філармонії під керівництвом Ігоря Шаврука та Володимира Дикого, з Національною Заслуженою Академічною капелою України "Думка", з академічним симфонічним оркестром Львівської національної філармонії, з маестро Василем Василенко на фестивалях "Золота корона".

Протягом багатьох років приймає активну участь у фестивалях органної музики під керівництвом Олени Удрас. У 2020 році разом з нею прийняла участь у всеукраїнському проекті Українського культурного фонду - випуску диску до 50-річчя української органної школи.

Олена Вишневська також викладає сольний спів в Одеській національній музичній академії та має випускників, що працюють у театрах України.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден