Випускник Токійського музичного коледжу (клас диригування, фортепіано, контрабаса і музикознавства), Віденського національного музичного університету (1995), Музичної академії Кіджі в Сієні (Італія) (магістратура, 1996) по класу Юрія Темірканова і Чон Мен Хун. У 1999 році стажувався в Мюнхені і Мангеймі (Німеччина) і Мальме (Швеція).

Лауреат 19-го Міжнародного конкурсу диригентів «Master Players». У 2002 році був удостоєний премії «Найвидатніший молодий талант» оперного відділення «Gotoh Memorial Cultural Award» і став першим диригентом в історії, який отримав цю нагороду. У 2005 році Х. Йошіда посів 3 місце на I Міжнародному конкурсі диригентів пам'яті Бели Бартока в Клуж-Напоці (Румунія), після чого дебютував з симфонічним оркестром Трансільванії (Румунія) і симфонічним оркестром MAV (Угорщина). У 2013 році маестро нагороджено відзнакою «Енріко Карузо» за вагомий внесок у розвиток опери в Італії.

У січні 2010 року диригента було призначено музичним керівником Оперного Театру Мантуї (Італія). З лютого 2014 року і дотепер – художній керівник філармонійного оркестру Болонського оперного театру та професор Музичного коледжу Тохо в Японії. Як диригент співпрацював з театром Верді в Трієсті («Дон Паскуале»), Каїрським оперним театром (Аїда», «Мадам Батерфляй»), Неаполітанським Театром Сан-Карло (Любовний напій»), театром Марручіно в К’єті («Турандот»), Латвійською національною оперою («Травіата»), театром Доніцетті в Бергамо («Ріголетто»), Театром Вітторіо Емануеле II з Мессіни («Ластівка», «Ріголетто» з нагоди 200-річчя від дня народження Джузеппе Верді), Болонським оперним театром («Мадам Баттерфляй», «Весілля Фігаро», концетні програми ) та іншими.

Брав участь у фестивалях Парижа («Травіата»), Кіото, Токіо, Нарі («Весілля Фігаро», «Мадам Баттерфляй», «Паяци», «Турандот»), Гонконгу («Дон Карлос»), Навари («Турандот», «Мадам Батерфляй») та багатьої інших.

Рекомендуємо

31
Березня
17:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
01
Квітня
16:00
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
02
Квітня
12:00
Балети Юному глядачу
Білосніжка
Б. Павловський
Балет на дві дії
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів»
02
Квітня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
06
Квітня
17:00
Опери
Запорожець за Дунаєм
С. Гулак-Артемовський
Комічна опера на 3 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Семена Гулака-Артемовського
у літературній редакції Максима Рильського
08
Квітня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Деліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
Балет-пантоміма для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден