У 2004 році закінчив Академію Музики, Театру і образотворчих мистецтв. В даний час: вокаліст (бас) - Національний Театр Опери і Балету "Марія Бієшу". Кишинів, Молдова.

Нагороди: Третя премія на III Міжнародному конкурсі Антоніни Нежданової, 2010 рік, Україна Лауреат: Міжнародного Конкурсу «E.Moldoveanu», Румунія 2002 рік (Перша премія) Міжнародного Конкурсу "Слов'янська Ярмарка" в Донецьку (2004) Республіканського Конкурсу «Олексія Стирча», Кишинів, (2004) Нагороджений Вищої премією Міжнародного конкурсу «Харкле Даклі », 2010 рік, Бреіле, Румунія Переможець міжнародного конкурсу співу «Майстра ліричного мистецтва імені Петра Стефанеску », Гоанга, Румунія, 2011 рік.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден