Лауреат III премії Міжнародного юнацького конкурсу класичного танцю «Кришталева туфелька» (Харків, 2009 рік); дипломант Міжнародного конкурсу артистів балету в Нью-Йорку (2008 рік), Міжнародного балетного конкурсу Валентини Козлової (Бостон, 2009 рік), Міжнародного конкурсу Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (Сочі, 2009 рік), Міжнародного балетного конкурсу в Орландо (2012 рік).

Закінчила державну хореографічну школу ім. Олександра Соколова в Дніпропетровську. У 2007 році вступила до Міжнародного слов'янського університету.

У 2005 році почала працювати в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету; в 2009 році запрошена до Національного академічного Великого театра опери та балету Республіки Білорусь; в 2011 році – до балетної трупи Національної опери України ім. Тараса Шевченка.

В Одеському Національному академічному театрі опери та балету працює з 2013 року.

У репертуарі балерини:

  • партія Маші («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • партії Придворних фрейлін, Маленьких лебедів, Наречених і pas de trois («Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • партії Феї жвавості, Феї канарейки та принцеси Флоріни («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • партія Джульєтти («Ромео і Джульєтта» Сергія Прокоф'єва);
  • партія Білосніжки («Білосніжка і сім гномів» Богдана Павловського);
  • трійка Сильфід та партія Маленькою дівчинки («Сильфіда» Хермана Левенсхольда);
  • партії Циганок і Подруг («Есмеральда» Цезаря Пуні);
  • партія Ангелів («Створення світу» Андрія Петрова);
  • партія Амура, Подруг та pas de deux («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • pas de trois  («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • pas de deux («Полум'я Парижа» Бориса Асаф’єва);
  • pas de deux («Арлекінада» Рікардо Дріго);
  • вставне pas de deux («Жізель» Адольфа Адана);
  • pas de deux Медори та раба, Pas d'esclave («Корсар»).

Гастролювала в Росії, Румунії, Італії, Іспанії, Німеччині, Швейцарії, Болгарії, Китаї.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден