Карло Антоніо де Лючія (Італія)

Вокальному мистецтву навчався у Феліче Чьяві, Руджеро Орофіно, Селестіни Касапьетрі та Марії Чьяпи.

Є лауреатом ряду міжнародних вокальних конкурсів, найбільш важливі з яких – Voci Verdiane (Парма, Італія) і Ismael Voltolini (Мантуя, Італія).

Виконав партії в операх Джузеппе Верді «Сила долі» (Дон Альваро), «Травіата» (Альфред), «Трубадур» (Манріко), «Аїда» (Радамес), а також Джакомо Пуччіні «Богема» (Рудольф), «Тоска» (Каварадоссі), «Мадам Батерфляй» (Пінкертон). Як режисер ставив опери в Італії, Південної Кореї, Білорусі та Росії. Зокрема, це «Бал-маскарад», «Дон Карлос», «Набукко», «Аїда», «Травіата», «Трубадур» і «Ріголетто» Джузеппе Верді; «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні; «Дон Паскуале» і «Любовний напій» Гаетано Доніцетті; «Служниця-пані» Джованні Батіста Перголезі; «Джоконда» Амількаре Понк'єллі; «Дівчина з Заходу», «Тоска», «Богема», «Мадам Батерфляй» і «Турандот» Джакомо Пуччіні; «Кармен» Жоржа Бізе.

Карло Антоніо де Лючія був продюсером ряду оперних фестивалів, таких як Lario Lirica в Комо (Італія) з 1998 по 2006 роки, Bitonto (2006 рік), Stagione Lirica в Лечче (2011 і 2012 роки), а також оперного сезону 2005/2006 років в Театрі Мандзоні в Римі. Маестро де Лучія викладав у ряді вузів. У 2010/2011 вів оперні класи в Державному університеті Мілану.

Зараз є ад'юнкт-професором університетів Сеула, Сувона (Південна Корея) та Державного університету Мілану (Італія). Робота Карло Антоніо де Лючія як імпресаріо була відзначена Міністерством культури Італії в 2003 році.

Шановні глядачі!
З 7 грудня заходи можуть відвідувати глядачі за наявності одного з наступних документів:
- «жовтого» COVID-сертифікату або паперової довідки 063-О (чинні 30 днів)
- «зеленого» COVID-сертифікату (чинний 270 днів)
- міжнародного свідоцтва про вакцинацію (чинне 270 днів);

- іноземного COVID-сертифікату про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 270 днів);

- негативного результату ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена (чинний 72 години);

- сертифікату про одужання від COVID-19 (чинний 105 днів із дати встановлення діагнозу).

Ці обмеження не застосовуються до осіб віком молодше 18 років.

Документ перевірятиметься під час контролю на вході разом з придбаним квитком.

У разі відсутності одного з вищевказаних документів глядач до театру не допускається.

Під час перебування у театрі обов’язкове використання захисних масок.

З повагою, адміністрація.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден