Карло Антоніо де Лючія (Італія)

Вокальному мистецтву навчався у Феліче Чьяві, Руджеро Орофіно, Селестіни Касапьетрі та Марії Чьяпи.

Є лауреатом ряду міжнародних вокальних конкурсів, найбільш важливі з яких – Voci Verdiane (Парма, Італія) і Ismael Voltolini (Мантуя, Італія).

Виконав партії в операх Джузеппе Верді «Сила долі» (Дон Альваро), «Травіата» (Альфред), «Трубадур» (Манріко), «Аїда» (Радамес), а також Джакомо Пуччіні «Богема» (Рудольф), «Тоска» (Каварадоссі), «Мадам Батерфляй» (Пінкертон). Як режисер ставив опери в Італії, Південної Кореї, Білорусі та Росії. Зокрема, це «Бал-маскарад», «Дон Карлос», «Набукко», «Аїда», «Травіата», «Трубадур» і «Ріголетто» Джузеппе Верді; «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні; «Дон Паскуале» і «Любовний напій» Гаетано Доніцетті; «Служниця-пані» Джованні Батіста Перголезі; «Джоконда» Амількаре Понк'єллі; «Дівчина з Заходу», «Тоска», «Богема», «Мадам Батерфляй» і «Турандот» Джакомо Пуччіні; «Кармен» Жоржа Бізе.

Карло Антоніо де Лючія був продюсером ряду оперних фестивалів, таких як Lario Lirica в Комо (Італія) з 1998 по 2006 роки, Bitonto (2006 рік), Stagione Lirica в Лечче (2011 і 2012 роки), а також оперного сезону 2005/2006 років в Театрі Мандзоні в Римі. Маестро де Лучія викладав у ряді вузів. У 2010/2011 вів оперні класи в Державному університеті Мілану.

Зараз є ад'юнкт-професором університетів Сеула, Сувона (Південна Корея) та Державного університету Мілану (Італія). Робота Карло Антоніо де Лючія як імпресаріо була відзначена Міністерством культури Італії в 2003 році.

Рекомендуємо

03
Грудня
16:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 2 дії за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
04
Грудня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Йоганна Штрауса
Балет для дітей на дві дії
За мотивами казки Шарля Перро
Виконується під фонограму
04
Грудня
16:00
Опери
Кармен
Жорж Бізе
Опера на 4 дії
Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме
09
Грудня
17:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
10
Грудня
16:00
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
11
Грудня
16:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
Балет на 2 дії
Лібрето Теофіла Готьє, Жюля-Анрі Вернуа де Сен-Жоржа, Жана Коралі
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден