Карло Антоніо де Лючія (Італія)

Вокальному мистецтву навчався у Феліче Чьяві, Руджеро Орофіно, Селестіни Касапьетрі та Марії Чьяпи.

Є лауреатом ряду міжнародних вокальних конкурсів, найбільш важливі з яких – Voci Verdiane (Парма, Італія) і Ismael Voltolini (Мантуя, Італія).

Виконав партії в операх Джузеппе Верді «Сила долі» (Дон Альваро), «Травіата» (Альфред), «Трубадур» (Манріко), «Аїда» (Радамес), а також Джакомо Пуччіні «Богема» (Рудольф), «Тоска» (Каварадоссі), «Мадам Батерфляй» (Пінкертон). Як режисер ставив опери в Італії, Південної Кореї, Білорусі та Росії. Зокрема, це «Бал-маскарад», «Дон Карлос», «Набукко», «Аїда», «Травіата», «Трубадур» і «Ріголетто» Джузеппе Верді; «Севільський цирульник» Джоаккіно Россіні; «Дон Паскуале» і «Любовний напій» Гаетано Доніцетті; «Служниця-пані» Джованні Батіста Перголезі; «Джоконда» Амількаре Понк'єллі; «Дівчина з Заходу», «Тоска», «Богема», «Мадам Батерфляй» і «Турандот» Джакомо Пуччіні; «Кармен» Жоржа Бізе.

Карло Антоніо де Лючія був продюсером ряду оперних фестивалів, таких як Lario Lirica в Комо (Італія) з 1998 по 2006 роки, Bitonto (2006 рік), Stagione Lirica в Лечче (2011 і 2012 роки), а також оперного сезону 2005/2006 років в Театрі Мандзоні в Римі. Маестро де Лучія викладав у ряді вузів. У 2010/2011 вів оперні класи в Державному університеті Мілану.

Зараз є ад'юнкт-професором університетів Сеула, Сувона (Південна Корея) та Державного університету Мілану (Італія). Робота Карло Антоніо де Лючія як імпресаріо була відзначена Міністерством культури Італії в 2003 році.

Рекомендуємо

31
Березня
17:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
01
Квітня
16:00
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
02
Квітня
12:00
Балети Юному глядачу
Білосніжка
Б. Павловський
Балет на дві дії
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів»
02
Квітня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
06
Квітня
17:00
Опери
Запорожець за Дунаєм
С. Гулак-Артемовський
Комічна опера на 3 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Семена Гулака-Артемовського
у літературній редакції Максима Рильського
08
Квітня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Деліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
Балет-пантоміма для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден