Закінчила факультет класичної хореографії Одеського державного училища культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича в 2006-му році, після чого була запрошена до Одеського театру опери та балету. Пізніше поступила на факультет хореографії Міжнародного Слов'янського університету.

Виконує:

  • партії Подруг і двійку віліс в балеті «Жизель» Адольфа Адана;
  • четвірку з ІІ акту балету «Баядерка» Людвіга Мінкуса;
  • партію Маленьких фрейлін зі «Сплячої красуні» Петра Чайковского;
  • партію Дітей з «Лускунчика» Петра Чайковського;
  • партію Маленьких лебедів і Наречених з «Лебединого озера» Петра Чайковського;
  • партію Білочки у балеті-фантазії для дітей «Айболит ХХІ» на музику Ніно Роти.

Рекомендуємо

01
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
01
Серпня
19:00
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
Балет на одну дію
Лібрето Альберто Алонсо за новелою Проспера Меріме
01
Серпня
19:00
Балети
Шопеніана
Музика Фредеріка Шопена
Хореографічна сюїта на одну дію
Хореографія Михайла Фокіна
03
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден