Закінчила Одеську балетну школу, а також Одеське училище мистецтв і культури ім. Костянтина Данькевича (спеціальність «класична хореографія», клас народної артистки України Наталії Баришевої).

Учасниця Міжнародного конкурсу артистів балету ім. Сержа Лифаря (Київ, 2004 рік), а також I Міжнародного конкурсу артистів балету «Молодий балет світу» Юрія Григоровича (Сочі, 2005 рік).

В Одеський театр опери та балету балерину запрошено в 2003 році.

Виконує партії:

  • Маші та Рожевої ляльки («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • принцеси Аврори, принцеси Флорини та Феї Діамантів («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • Маленьких лебедів і pas de trois («Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • Кітрі («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • Тріо Тіней («Баядерка» Людвіга Мінкуса);
  • Pas de trois («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • Вакханки («Вальпургієва ніч» Шарля Гуно);
  • Вальс № 11 («Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена);
  • Pas de deux («Жізель» Адольфа Адана);
  • Сильфіди та Панночки (балет-гала «Нурієв-forever...»);
  • Феї Вогню («Таємниця Віденського лісу» на музику Йоганна Штрауса та Густава Малера);
  • Тетянки («Айболить XXI» на музику Ніно Роти);
  • інші партії та номери.
У складі трупи театру гастролювала в США, Канаді, Іспанії, Португалії, Греції, Голландії, Франції, Німеччині, Тунісі, Росії, Румунії та ін.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден