Брав участь у фестивалі танцю в Берліні (2006 рік), фестивалі «Донецькі зірки» (2007 рік), фестивалі «Сергій Бондур запрошує» (Київ, 2007 рік).

У 2007 році закінчив Київську муніципальну українську академію танцю імені Сержі Лифаря. 2009-го року закінчив Міжнародний слов’янський університет (Київ).

У балетній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 2007 року.

Виконує:
  • партію Дон Кіхота (однойменний балет Людвіга Мінкуса);
  • партію Юнака («Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена);
  • партію Короля мишей та Східний танець («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • партію Ротбарта, pas de trois, двійку вальсу та Іспанський танець («Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • четвірку кавалерів («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • партію Мефістофеля («Вальпургієва ніч» Шарля Гуно);
  • партію Лікаря (балет-фантазія «Айболить ХХІ» на музику Ніно Рота);
  • номер «Поцілунок за Клімтом» в балеті-гала «Нурієв forever…»;
  • партію князя Володимира («Коко Шанель» Ігоря Стравинського);
  • Іспанський танець в опері «Травіата» Джузеппе Верді;
  • партію Абдурахмана хореографічній сюїті «Половецькі танці» в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна.

З трупою Донецького держаного академічного театру опери і балету гастролював у Греції.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден