Завідувачка літературно-драматичної частини

Кандидатка мистецтвознавства

Випускниця Одеського державного училища культури і мистецтв (нині - Одеський фаховий коледж мистецтв) ім. К. Ф. Данькевича за спеціалізацією «Академічне хорове диригування» (2000 – 2004) та Одеської державної (нині – Національна) музичної академії ім. А. В. Нежданової за спеціалізацією «Музикознавство» (2004 – 2009).

З 2009 по 2010 рр. працювала музичним редактором та ведучою телевізійних програм Одеської обласної державної телерадіокомпанії. З 2010 року і до цього часу займає посаду завідувачки літературно-драматургічної частини Одеського національного академічного театру опери та балету. З 2013 року – викладач кафедри теоретичної і прикладної культурології Одеської національної музичної академії ім. А. В. Нежданової. У 2017 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеню «кандидат мистецтвознавства».

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден