Маргарита Гринивецька

Народилася в Криму в 1994 році. У 5 років почала вчитися в музичній школі по класу фортепіано. Після перемоги в 2004 році на конкурсі "Vivat, musica!" (м. Нова Каховка) в номінації "композиція" (клас Томльонової А.С.), почала навчання в Одеській середній спеціальній музичній школі-інтернаті ім. професора П. С. Столярського за фахом "вокал і хорове диригування" (клас Яковчук Т.А. і Кузуб О.М.). У 2006 році як вокалістка брала участь в концерті Фонду Володимира Співакова в Московському Кремлі.

Вперше продиригувала оркестром в 15 років.

У 2010 році вступила до Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової за спеціальністю "хорове диригування"; в клас професора Серебрі А.П., в 2011 році поступила також на факультет оперно-симфонічного диригування в клас Головного диригента Одеського національного академічного театру опери та балету Самоїле О.Г.

У 2013 році в рамках стажування з Кримським академічним симфонічним оркестром під керуванням Ігоря Каждана продиригувала кілька концертів в Ялті і Севастополі.

У 2014 році почала навчання в Національній музичній академії України ім. П.І.Чайковського (м.Київ) за спеціальністю "оперно-симфонічне диригування" в класі професора, народного артиста України Власенка А.Г. Під час освіти Маргарита диригувала концерти з творами Дж. Верді, В.А. Моцарта, А. Дворжака, М. Равеля, Я. Сибеліуса, П. Чайковського, Й. Брамса та І. Стравінського та дебютувала в Оперній студії.

У 2015 році Маргарита була запрошена музичним асистентом Оксани Линів у постановці опери «Selma» Пола Рудерса в Баварській державній опері під час Münchner Opernfestspiele та як її музичного асистента при записі симфонічних творів Б. Лятошинського з Bamberg Symphony Orchestra для Баварського Радіо.

Як диригент ансамблю "Artokrats" брала участь у фестивалі "Mute Nights -2015", озвучуючи український німий фільм. Також разом з «Artokrats» вона виконувала музику Г.Перселла, А.Парта, Ф.Гласа, М.Бойко.

У 2016 році завоювала Гран-Прі та приз глядацьких симпатій на 5-му Всеукраїнському конкурсі-фестивалі диригентського мистецтва «Музична Таврія» (м.Херсон).

Також в 2016 році дебютувала з концертом на малій сцені Бельетаж в Одеському національному академічному театрі опери і балету. У 2017-2019 рр. брала участь у Lviv MozArt у м. Львів, де диригувала барокову та сучасну музику із контратенорами та гала-концерт із Пумезою Матсикізою (сопрано) та Нуттапорном Тхамматі (тенор). Також вона працювала на фестивалі Lviv MozArt як керівник проекту, присвяченого династії Моцартів.

У 2017 році Маргарита брала участь у Третьому Міжнародному конкурсі диригентів ім. С.Турчака (м.Київ).

З червня 2018 року працює диригентом Одеського національного академічного театру опери та балету. Її репертуар включає опери «Орфей та Еврідіка» К.В.Глюка, «Севільський Цирюльник» Дж.Россіні, «Травіата» Дж.Верді, «Запорожець за Дунаєм» С.Гулака-Артемовського та балети « Лускунчик» П. Чайковського та «Маскарад» А. Хачатуряна та вистави для дiтей. Також вона провела концерт-відкриття Різдвяного фестивалю та концерт, присвячений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні, де вона диригувала «Stabat Mater» Перголезі та творами Г.Ф. Генделя, Й.С. Баха, А. Кореллі, С.Барбера та М.Скорика.

У листопаді 2019 року продиригувала твори Л. В. Бетховена, Й. Гайдна, А. Вівальді, Й.К. Баха та Ф. Дев`єна в рамках концертів для дітей з Камерним оркестром Одеської Філармонії.

Маргарита - автор концепції та реалізатор нічного спектаклю з інтеграцією архітектури, вокалу та балету «Привиди» в Одеській опері. У жовтні 2019 року поставила оперу "Лючія ді Ляммермур" із Львівським Філармонійним оркестром в рамках Lukash - Fest у Львові. Також у жовтні 2019 року була запрошена музичним асистентом Оксани Линів та диригентом постановки «Аїда» Дж.Верді у м.Луксор, Єгипет.

У листопаді 2019 року була асистентом Оксани Линів під час нової постановки балету «Попелюшка» С.Прокоф’єва та концертної симфонічної програми з творами Чайковського, Ліста та Геніна в Опері Грац (Австрія) .

Рекомендуємо

03
Грудня
16:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 2 дії за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
04
Грудня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Йоганна Штрауса
Балет для дітей на дві дії
За мотивами казки Шарля Перро
Виконується під фонограму
04
Грудня
16:00
Опери
Кармен
Жорж Бізе
Опера на 4 дії
Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме
09
Грудня
17:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
10
Грудня
16:00
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
11
Грудня
16:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
Балет на 2 дії
Лібрето Теофіла Готьє, Жюля-Анрі Вернуа де Сен-Жоржа, Жана Коралі
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден