Канадський танцівник, зірка світового балету
Прем'єр National Royal Ballet, Het Natіonal Ballet, Munich Staatsballet. В якості запрошеного соліста виступає в American Ballet Theatre (США), театрах Гонконгу, Пекіна тощо. Брав участь у знакових фестивалях – імені Рудольфа Нурієва, Всесвітньому фестивалі балету в Токіо та ін. В його репертуарі – партії Онєгіна в однойменному балеті Джона Кранко, Вронського в «Анні Кареніної», Дезіре в «Сплячої красуні», принців в «Лебединому озері» та «Лускунчику», Ромео в балеті «Ромео і Джульєтта» тощо.

Меттью Голдінг народився в канадській провінції Саскачеван, де і почав танцювати в вісім років. Професійну балетну підготовку 14-річний танцівник починав в Королівській балетній школі Вінніпега, потім перейшов в Академію балету в Вашингтоні, де протягом двох років з успіхом навчався на стипендію. У 16 років Голдінг отримав престижну премію в Лозанні, що дало йому можливість вчитися в Королівській балетній школі в Лондоні, яку він закінчив з відзнакою. В якості провідного танцівника Меттью Голдінг приєднався до Королівського балету в лютому 2014 року, але через три роки покинув стаціонарну сцену та поїхав запрошеним артистом до Гонконзького балету (Конрад в «Корсарі»). Також танцівник виступає як запрошений гість у Маріїнському театрі Санкт-Петербурга, в Японії, Південної Кореї та на багатьох балетних фестивалях світу.

У 2018 році Меттью Голдінг двічі відвідав Київ, де виступав в парі з заслуженою артисткою України (яка також є серед гостей нинішнього «Оксамитового сезону в Одеській опері») Наталією Мацак. До цього пара вже з успіхом виступала у Франції, Німеччині, Бельгії, Голландії. У перший візит зоряного європейця артисти танцювали разом на українській сцені балет «Баядерка». Виставу знімав і транслював на всю Європу відомий французький канал Mezzo.

«В Японії Меттью Голдінга називають канадським Бредом Піттом через схожість із голлівудською зіркою. Фактура мого партнера, зовнішність і характер ідеальні для балету «Баядерка». Ця історія про воїна, тому соліст повинен бути сильною та мужньою людиною. До того ж емоційно переконливим, щоб було зрозуміло, заради чого чоловік йде на смерть. Метью - танцівник світового рівня, і ми давно мріяли запросити його в країну», - розповіла ЗМІ Наталія Мацак.

Вдруге Меттью Голдінг повернувся на київські підмостки на честь ювілейного 150-го сезону Національної опери України. Зоряна пара подарувала глядачам виставу «Лебедине озеро», наповнену унікальним духом англійської балетної школи.

Рекомендуємо

03
Червня
16:00
Балети Юному глядачу
Білосніжка
Б. Павловський
Балет на дві дії
Лібрето Яніни Кисельової за мотивами казки братів Грімм «Білосніжка та семеро гномів»
04
Червня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Йоганна Штрауса
Балет для дітей на дві дії
За мотивами казки Шарля Перро
Виконується під фонограму
04
Червня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
10
Червня
16:00
Опери
Ріголетто
Джузеппе Верді
11
Червня
16:00
Опери
Сільська честь
П’єтро Масканьї
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден