Закінчила Одеське училище мистецтв і культури ім. Костянтина Данькевича в 2001 році за спеціальністю «класична хореографія», а в 2004 році – Одеський Національний політехнічний університет за спеціальністю «економіка підприємства». З 2012 року – студентка Херсонського державного університету за спеціальністю «класична хореографія».

У трупу Одеського Національного академічного театру опери та балету була запрошена ще студенткою училища культури і мистецтв в 2001 році.

Виконує партії:

  • Рока та Тютюнниц («Кармен-сюїта» Жоржа Бізе - Родіона Щедріна);
  • вальс № 7 і мазурку («Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена);
  • партію Жізелі («Жізель» Адольфа Адана);
  • Іспанський і Французький танці («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • партію Придворних фрейлін, Великих лебедів і Наречених («Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • партію Феї ніжності, принцеси Флорини та адажіо з Кавалерами («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • варіації («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • партію Нікії та Тріо тіней («Баядерка» Людвіга Мінкуса);
  • партії Подруг Кітрі, Повелительки дріад і варіації («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • партію Феї води («Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера та Йоганна Штрауса);
  • соло в балеті «Жінки в ре-мінорі» (хореографія Раду Поклітару);
  • Фея Бузку в балеті «Спляча красуня» П.Чайковського;
  • Жар птиця в балеті «Жар птиця» І. Стравінського;
  • соло в балеті "Пахіта" Л. Мінкуса;
  • Маша в балеті "Лускунчик" П.Чайковького;
  • Ніна в балеті «Маскарад» А. Хачатуряна;
  • Корсар в балеті "Нурієв forever";
  • інші партії та номери.
Гастролювала з трупами Одеського Національного академічного театру опери та балету, Національної опери України ім. Тараса Шевченка, московською трупою New Classical Ballet і трупою Ballet Classique de Paris в Італії, Іспанії, Франції, Канаді, США, Греції, Португалії, Голландії, Швейцарії, Австрії, Бельгії, Румунії, Молдові, Росії.

Рекомендуємо

23
Жовтня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика: К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон
Балет для дітей на 2 дії
Виконується під фонограму
24
Жовтня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Балет на 2 дії
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
26
Жовтня
18:30
Балети
Пахіта
Людвіг Мінкус
Балет на 1 дію за мотивами новели Мігеля Сервантеса «Циганочка».
Хореографія Маріуса Петіпа.
26
Жовтня
18:30
Балети
Вальпургієва ніч
Шарль Гуно
Балет на 1 дію
Хореографія Леоніда Лавровського
28
Жовтня
18:30
Балети
Баядерка
Людвіг Мінкус
Балет на 3 дії
Хореографія Маріуса Петіпа з елементами хореографії Миколи Зубковського, Костянтина Сергєєва та Вахтанга Чабукіані
30
Жовтня
18:30
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Балет на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден