Випускниця Одеської державної консерваторії (нині - Національної музичної академії) ім. А.В.Нежданової по класу фортепіано професора Т.І. Шевченко.

Дипломант міжнародного конкурсу ім. А. Дворжака (Карлові-Вари, 2000).

З 1995 року - викладач кафедри оперної підготовки Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової. За час роботи брала участь у постановках оперних вистав «Весілля Фігаро» В. А. Моцарта, «Служниця-пані» Дж. Перголезі, «Таємний шлюб» Д.Чімарози, «Сільська честь» П. Масканьї, «Євгеній Онєгін» П. Чайковського, «Орфей і Еврідіка» К.В.Глюка і т.д.

Співпрацювала з провідними режисерами, серед яких - Б. Барановський, Б. Зайденберг, Л. Глібко-Долинський, А.Антонюк, диригентами - Я.Скібінскім, І.Чернецкім, В.Регрутом.

З 2012 року працює в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Брала участь в постановках опер «Служниця-пані» Дж. Перголезі (Диригент - В.Регрут, режисер - О.Тараненка), «Вій» В.Губаренка (Диригент - А.Самоіле, режисер - Г.Ковтун), «Євгеній Онєгін »(Диригент - А.Самоіле, режисер - О. Тараненко).

Рекомендуємо

05
Березня
18:30
Опери
Іоланта
Петро Чайковський
Пам'яті народного артиста України А.І.Бойко
12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
28
Березня
18:30
Опери
Євгеній Онєгін (Концертне виконання)
Петро Чайковський
Ліричні сцени на 3 дії
Виконуються з одним антрактом
Лібрето Костянтина Шиловського за однойменним романом у віршах Олександра Пушкіна
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден