Випускниця Одеської державної консерваторії (нині - Національної музичної академії) ім. А.В.Нежданової по класу фортепіано професора Т.І. Шевченко.

Дипломант міжнародного конкурсу ім. А. Дворжака (Карлові-Вари, 2000).

З 1995 року - викладач кафедри оперної підготовки Одеської національної музичної академії ім. А.В.Нежданової. За час роботи брала участь у постановках оперних вистав «Весілля Фігаро» В. А. Моцарта, «Служниця-пані» Дж. Перголезі, «Таємний шлюб» Д.Чімарози, «Сільська честь» П. Масканьї, «Євгеній Онєгін» П. Чайковського, «Орфей і Еврідіка» К.В.Глюка і т.д.

Співпрацювала з провідними режисерами, серед яких - Б. Барановський, Б. Зайденберг, Л. Глібко-Долинський, А.Антонюк, диригентами - Я.Скібінскім, І.Чернецкім, В.Регрутом.

З 2012 року працює в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Брала участь в постановках опер «Служниця-пані» Дж. Перголезі (Диригент - В.Регрут, режисер - О.Тараненка), «Вій» В.Губаренка (Диригент - А.Самоіле, режисер - Г.Ковтун), «Євгеній Онєгін »(Диригент - А.Самоіле, режисер - О. Тараненко).

Рекомендуємо

21
Жовтня
18:30
Опери
Любовний напій
Гаетано Доніцетті
Опера на 2 дії
Лібрето Феліче Романі за мотивами лібрето Ежена Скриба до опери "Любовне зілля"
22
Жовтня
18:30
Опери
Вій
Віталій Губаренко
Опера-балет на 2 дії
Лібрето Марини Черкашиної-Губаренко, Лева Михайлова та Георгія Ковтуна за мотивами однойменної повісті Миколи Гоголя
23
Жовтня
18:30
Концерти Опери
Carmina Burana
Карл Орф
Сценічна кантата
27
Жовтня
18:30
Опери
Трубадур
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Сальваторе Каммарано за однойменною драмою Антоніо Гарсіа Гутьєрреса
29
Жовтня
18:30
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден