Художня керівниця балету. Народна артистка України
Олена Барановська – єдина балерина, яка представляла Україну в останньому концерті пана Нурієва в Лондоні. Вона – єдина балерина України, яка була запрошена на святковий концерт на честь 400-річчя Варшави. Несла прапор мистецтва України на гастролях у Великобританії, США, Канаді, Японії, Італії, Іспанії, Франції, Німеччини, танцювала на пірамідах Єгипту і в багатьох інших країнах. Її знає весь світ шанувальників балету. Вона отримала особисте визнання від Майї Плісецької за виконання партії Кармен в балеті "Кармен-сюїта".
Почалася її творча історія в 1981 році, коли Олена Геннадіївна закінчила Пермське державне хореографічне училище по класу заслуженого вчителя Росії Н. Д. Сільвановича. З 1981 по 1986 роки працювала солісткою балету в Пермському державному академічному театрі опери та балету імені П. Чайковського. З 1986 по 2011 рр. – солістка Одеського академічного театру опери і балету, провідний майстер сцени. З жовтня 2011 року – репетитор, а з липня 2017 року – керівник мистецького цеху балету Одеського національного академічного театру опери та балету.
Лауреат Республіканського конкурсу артистів балету в Донецьку (1987р., І премія). Працювала з такими видатними балетмейстера сучасності, як народний артист СРСР Ю. М. Григорович, народний артист Росії М. М. Боярчік, заслужений діяч мистецтв Росії В. М. Салімбаєв.
Балерина виступала з трупами Великого, Маріїнського театрів в Росії, а також театрів Донецька, Харкова, Дніпропетровська. У складі трупи Одеського театру гастролювала в Японії, Фінляндії, Угорщини, Китаї, запрошувалася в Національну оперу України для виконання прем'єрних вистав.
Неповторно виконувала партії Нікії («Баядерка»), Кітрі («Дон Кіхот») Л. Мінкуса, Жизель (однойменний балет А. Адана), Одетти-Оділії («Лебедине озеро»), Маші («Лускунчик»), Аврори («Спляча красуня») П. Чайковського, Кармен («Кармен-сюїта» Ж. Бізе-Р. Щедріна), інші.О. Г. Барановська викладала в Одеському державному училищі культури і мистецтв ім. К. Ф. Данькевича. Її учні неодноразово ставали лауреатами міжнародних конкурсів, та працюють на кращих сценах світу.

Найближчі події

Березень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

20 Березня, Субота
12:00
₴ 35-230
Купити квиток

Рекомендуємо

06
Березня
18:30
Балети
Чарівність балету
Вечір старовинної та класичної хореографії
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
25
Березня
18:30
Балети
Дон Кіхот
Людвіг Мінкус
27
Березня
18:30
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
31
Березня
18:30
Прем'єра
Балети
Лускунчик
Петро Чайковський
Балет-феєрія на дві дії з прологом
Лібрето Маріуса Петіпа в редакції народного артиста України Сергія Бондура
за мотивами казки Ернста Гофмана «Лускунчик і мишачий король»
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден