Олександр Прокопович

Лауреат Міжнародного конкурсу "Мистецтво XXI століття" (Україна, 2010), Міжнародного конкурсу молодих виконавців ім. А. Солов 'яненка (Україна, 2010).

Закінчив Чернівецьке музичне училище ім. С. Воробкевича, по класу баяна, потім Одеську національну музичну академію імені А.В. Нежданової по класу сольного співу (викладач - професор, народний артист Навротського В.В.).

З 2011 по 2017гг. працював провідним солістом Одеського академічного театру музичної комедії імені Михайла Водяного, де виконав близько 20 партій, серед яких: Альфред (Штраус «Летюча миша»), Россильон (Легар «Весела вдова»), Рауль (Кальман «Фіалка Монмартру») і ін.

У 2015 р дебютував на сцені Одеського національного академічного театру опери і балету в партії Хозе (Бізе «Кармен»). Гастролював у Польщі, Чехії, Німеччини, Італії.

В репертуарі оперні партії:
  • Ленський - «Євгеній Онєгін» П.Чайковського;
  • Неморіно - «Любовний напій» Г. Доніцетті;
  • Альфред - «Травіата» Дж.Верді;
  • Ісмаель - «Набукко» Дж. Верді;
  • Понг - «Турандот» Дж.Пуччіні;
  • Ерошка - «Князь Ігор» О. Бородіна;
  • Горо - «Мадам Батерфляй» Дж.Пуччіні;
  • Беппо - «Паяци» Дж.Пуччіні;
  • Рюіц - «Трубадур» Дж.Верді;
  • партія тенора - «Карміна Бурана» К.Орф та ін.

(РУС) Оперетта "Летучая мышь":
(РУС) Альфред
(РУС) Оперетта"Веселая вдова":
(РУС) Россильон
(РУС) Оперетта«Фиалка Монмартра»:
(РУС) Рауль
(РУС) Оперетта «Сильва»:
(РУС) Эдвин
(РУС) Рок-опера «Нить Ариадны»:
(РУС) Тезея
(РУС) "Кармен" Ж. Бизе:
(РУС) Хозе
(РУС) "Турандот" Дж. Пуччини:
(РУС) Понг
(РУС) "Князь Игорь" А. Бородина:
(РУС) Ерошка
(РУС) "Набукко" Дж. Верди:
(РУС) Исмаэль
(РУС) "Любовный напиток" Г. Доницетти:
(РУС) Неморино

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден