Закінчила факультет класичної хореографії Одеського училища культури та мистецтв ім. Костянтина Данькевича в 2007 році, а також факультет хореографії Міжнародного Слов'янського університету.

В Одеському Національному академічному театрі опери та балету працює з 2007 року.

Виконує:

  • партії Великих фрейлін і Фей дорогоцінних каменів («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • Вальс і Східний танець («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • партію Великих лебедів та Іспанський танець («Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • партію Рока («Кармен-сюїта» Жоржа Бізе – Родіона Щедріна);
  • Двійку джампе, Індуський танець, pas d'actions і Тріо тіней («Баядерка» Людвіга Мінкуса);
  • Варіації («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • партії Вуличної танцівниці, Подруг і Болеро («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • партії Невільниць і Персіянок (балет-гала «Нурієв forever...»);
  • партію Чаги в балетному акті «Половецькі танці» (опера «Князь Ігор» Олександра Бородіна);
  • партію Феї повітря («Таємниця Віденського лісу» на музику Йоганна Штрауса і Густава Малера);
  • Віліс («Жизель» Адольфа Адана);
  • Вибраної («Весна священна» Ігоря Стравінського);
  • Подруги Богині («Крик» на музику різних композиторів);
  • інші партії та номери.

Брала участь у гастролях в Китаї, Іспанії, Франції.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден