Сергій Кривоконь - один з найяскравіших провідних солістів Національного академічного театру опери та балету України ім. Т.Г. Шевченко.

Закінчив Київське Державне Хореографічне Училище в 2007 році. З 2007 по 2010 рік працював в Київському муніципальному академічному театрі опери і балету. З 2010 року працює в Національній опері України. З 2014 - провідний соліст Національного академічного театру опери та балету України Т. Г. Шевченка, працює з видатними педагогами Народними артистами України Лагодою А. В., Яременко В. А., які подарували майбутнє в світовому балеті багатьом іменитим танцівникам.

У репертуарі Сергія не тільки ролі "принців", але і не менш значущі характерні провідні партії, що є рідкісним поєднанням для класичного танцівника, яскраве виконання яких не залишає байдужим не тільки українську але і західну публіку.

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден