Дипломант IV Міжнародного конкурсу Юрія Григоровича '' Молодий балет світу '' (Сочі 2012).

Закінчила Одеську державну хореографічну школу. Закінчила факультет класичної хореографії Одеського училища мистецтв і культури ім. К.Ф.Данькевіча; факультет хореографії Міжнародного Слов'янського університету в м.Київ, здобувши вищу освіту-артист балету, педагог-репетитор.

В Одеський театр опери та балету запрошена в 2007 році.

В репертуарі балерини:

  • Партії Одетти-Оділь, великих лебедів і Придворних фрейлін ( «Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • Кітрі, повелителька дріад («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • Пахіта і варіації («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • Мірта («Жизель» Адольфа Адана);
  • Pas de deux «Корсар» А. Адан (балет-гала «Нурієв forever ...»);
  • К.- М. Вебер, «Grand рas classique»
  • Феї Сирени, Фея драгоденних каменів і партію Великих фрейлін («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • Pas de quatre на музику Цезаря Пуні (хореографія Жюля-Жозефа Перро);
  • Соло «Вальс квітів» («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • Тютюнниці в балеті «Кармен-сюїта» Жоржа Бізе - Родіона Щедріна;
  • Німфи ( "Вальпургієва ніч" Шарля Гуно);
  • партію Феї води ("Таємниця Віденського лісу" на музику Йоганна Штрауса і Густава Малера);
  • двійку Сильфіда ("Шопеніана" на музику Фредеріка Шопена);
  • Тріо тіней, двійку Джамп і pas d'actions в балеті «Баядерка» Людвіга Мінкуса і інші номери і партії.

Гастролювала з трупою Одеського Національного академічного театру опери і балету в Італії, Іспанії, Тунісі, Німеччини, Франції, Росії, Португалії, Китаї, Швейцарії.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден