Учасник IV Міжнародного конкурсу Юрія Григоровича «Молодий балет світу» (Сочі, 2012 рік). У 2009 році закінчив Московську державну академію хореографії по класу заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка. У тому ж році прийнятий на роботу в Одеський Національний академічний театр опери та балету. Виконує партії:
  • Зігфріда і Бено («Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • Принца Дезіре, кавалерів («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • Кронпринца («Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера і Іоганна Штрауса);
  • Юнака («Шопеніана» на музику Фредеріка Шопена);
  • Базіля, Еспади та Дон Кіхота («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • Люсьєна («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • Головного героя («Крик» на музику різних композиторів);
  • Івана-царевича («Жар-птиця» Ігоря Стравінського);
  • Pas de deux classique на музику Даніеля Обера;
  • Pas d'esclave і Pas de deux («Корсар»),
  • хореографічний етюд «Втеча» (балет-гала «Нурієв forever...» та гала-концерт «Феєрія балету»);
  • партію Князя Звєздича ("Маскарад" Арама Хачатуряна)
Також виконав головну балетну партію в постановці сценічної кантати Карла Орфа Carmina Burana, яку було показано 4 червня 2013 в рамках II Міжнародного фестивалю мистецтв в Одеській опері.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден