Заслужена артистка України
Лауреатка ІІІ премії міжнародного конкурсу вокалістів «Мистецтво ХХІ століття» у Києві (2009 рік), учасниця Міжнародного фестивалю оперного мистецтва «Золота корона» в Одесі у 1998 – 2002 роках. Визнана кращою виконавицею партії Азучени в опері «Трубадур» Джузеппе Верді на оперному фестивалі в Бусето (Італія, 2007 рік).

У 1995 році закінчила Одеську державну (нині – Національна) музичну академію ім. Антоніни Нежданової по класу Нінель Сочієнкової-Ріхтер.

В оперній трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету працює з 1993 року.

У репертуарі співачки партії Азучени, Амнеріс та Ульріки в операх «Трубадур», «Аїда» та «Бал-маскарад» Джузеппе Верді; Кармен в однойменній опері Жоржа Бізе; Кончаківни в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна, Сузукі («Чіо-Чіо-сан» Джакомо Пуччіні), Любаші («Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова), Марфи («Хованщина» Модеста Мусоргського), Ольги та няні («Євгеній Онєгін» Петра Чайковського), Графині («Пікова дама» Петра Чайковського) та багато інших.

Гастролювала (зокрема, й з сольними концертами) в Азербайджані, Німеччині, Іспанії, Італії, Франції, Лівані, Швейцарії, Росії, Естонії, Грузії та на Кіпрі.

Нагороджена грамотою Національної спілки композиторів України, грамотою координаційної ради при Президентові України.

Звання заслуженої артистки України присвоєно у серпні 2012 року.

Найближчі події

Березень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

14 Березня, Неділя
18:30
₴ 40-380
Купити квиток
21 Березня, Неділя
18:30
₴ 40-330
Купити квиток

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден