Стас Сагдєєв народився в 1986 році в Одесі (Україна). У 1994 році вступив до Одеської спеціальної музичної школи імені Столярського по класу скрипки, а в 2001 році перейшов на альт (клас Володимира Малічкіна). Стас був учасником квартету, пізніше відомого як Струнний квартет імені Столярського, від його заснування (2001) до його розпаду (2007). У 2005 році закінчив школу ім. Столярського і того ж року вступив до Одеської державної музичної академії імені А. В. Нежданової. У 2010 році закінчив навчання в Одесі.

У 2013 році закінчив магістратуру Цюріхського університету мистецтв (клас Крістофа Шіллера). З 2012 по 2014 рр. вивчав звукотехніку (CAS) у класі Андреаса Брюлля у ZHdK.

З 2014 по 2016 рік працював альтистом в Одеському філармонічному оркестрі.

У 2020 році Стас написав і спродюсував саундтрек до повнометражного документального фільму Ольги Полонської про колишнього головного архітектора Києва Сергія Бабушкіна «Выше надо строить, выше!». 5 жовтня 2021 року був випущений його Перший інструментальний EP «What am I Searching For?».

З 2017 року – концертмейстер групи альтів Одеського національного академічного театру опери та балету. З 2011 року Стас також є концертмейстером групи альтів оркестру Zakhar Bron Chamber.

З 2 червня 2022 року Стас перебував у турі на підтримку Одеської опери "Konzerte für den Frieden" ("Концерти заради Миру") у складі «New Odessa String Quartet», останній концерт якого відбувся 20 серпня в Yehudi Menuhin Forum Bern.

 

Дискографія

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден