Закінчила з відзнакою Одеську диригентсько-хорову школу по класу фортепіано, композиції і хорового диригування, Одеське державне музичне училище (нині - Одеське державне училище культури і мистецтв) ім. К.Ф. Данькевича за фахом «Фортепіано» у Д.Пашковского і Одеську державну консерваторію (нині - Національну музичну академію) ім. А.В.Нежданової по класах «Фортепіано» (клас професора І.Сухомлінова), «концертмейстерства» (клас О.Мельник), «Камерний ансамбль» (клас В.Іваницької, Н.Карауловського). Факультативно відвідувала клас органу В.Рубахі.

У 1996 - 1999 рр. відвідувала майстер-класи піаніста Дж. Бернса і Л. Стайна - учня А.Шёнберга і експерта другої Віденської школи в Музичній академії г.Райнстерг. Одночасно займалася з органістом кірхи Св. Лауренції Г.Грошем. Двічі була стипендіатом Міністерства закордонних справ Німеччини, а також стипендіатом засновників журналу «Die Zeit».

У 2000 - 2001 рр. працювала в Одеській хореографічній школі, школі «Костанді», педагогічному та хореографічному училищах, в Південноукраїнському педагогічному університеті ім. Ушинського, співпрацювала з Камерним оркестром Одеської обласної філармонії (художній керівник і диригент - заслужений артист України І. Шаврук).

З 2000 року працює концертмейстером спершу балетної, потім - оперної трупи Одеського національного академічного театру опери та балету.

З 2000 року стала органістом Одеської Євангелічно-лютеранської церкви Св.Павла.

З 2001 по 2003 рр. вивчала теологію, відвідуючи лекції доктора М.Хука. У 2004 році як органістка стажувалася в Румунії (м Сібіу в Німецькому університеті) у проф. У. Філіппі, а також вивчала церковне (лютеранський) хоровий спів і теологію у проф. К.Філіппі.

З 2004 року є керівником Музичного семінару для музикантів лютеранських церков України, а також музичним консультантом для предикатів і вікаріїв НЄЛЦУ.

З 2010 року за підтримки керівництва НЄЛЦУ заснувала щонедільні органні концерти в Одеській кірсі.

2011 року є співзасновником і арт-директором щорічних органних фестивалів «Органне літо в Одесі».

Як органістка веде активну концертну діяльність і в Україні і за її межами (Німеччина, Румунія, Польща, Молдова, РФ), учасниця національних і зарубіжних фестивалів духовної музики.

Рекомендуємо

05
Березня
18:30
Опери
Іоланта
Петро Чайковський
Пам'яті народного артиста України А.І.Бойко
12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
28
Березня
18:30
Опери
Євгеній Онєгін (Концертне виконання)
Петро Чайковський
Ліричні сцени на 3 дії
Виконуються з одним антрактом
Лібрето Костянтина Шиловського за однойменним романом у віршах Олександра Пушкіна
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден