Закінчив Одеську державну консерваторію (нині – Національна музична академія ) ім. Антоніни Нежданової в 1994 році за спеціальністю «сольний спів» (клас народного артиста України Анатолія Дуди), потім за спеціальністю «камерний спів» у класі заслуженої артистки України Олени Стаховський (у 1996 році).

Працював солістом Одеської обласної філармонії, міського камерного театру, оперної студії при консерваторії. Співпрацював з Національною оперою Башкортостану. З 2004 по 2006 роки – соліст Харківського академічного театру опери та балету.

В Одеський театр опери та балету запрошений в 2006 році.

Виконує партії:
  • Манріко («Трубадур» Джузеппе Верді);
  • Альфреда («Травіата» Джузеппе Верді);
  • Радамеса («Аїда» Джузеппе Верді);
  • Ісмаеля («Набукко» Джузеппе Верді);
  • Калафа («Турандот» Джакомо Пуччіні);
  • Едгара («Лючія ді Ламмермур» Гаетано Доніцетті);
  • Водемона («Іоланта» Петра Чайковського);
  • Каніо («Паяци» Руджеро Леонкавалло);
  • Андрія («Катерина» Миколи Аркаса);
  • Андрія («Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського);
  • Турідду («Сільська честь» П'єтро Масканьї);
  • партію тенора в «Реквіємі» Джузеппе Верді;
  • інші партії та номери.
Гастролював в Іспанії.

«Трубадур» Джузеппе Верді:
Манріко
«Травіата» Джузеппе Верді:
Альфреда
«Аїда» Джузеппе Верді:
Радамеса
«Набукко» Джузеппе Верді:
Ісмаеля
«Турандот» Джакомо Пуччіні:
Калафа
«Лючія ді Ламмермур» Гаетано Доніцетті:
Едгара
«Іоланта» Петра Чайковського:
Водемона
«Паяци» Руджеро Леонкавалло:
Каніо
«Катерина» Миколи Аркаса:
Андрія
«Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського:
Андрія
«Сільська честь» П'єтро Масканьї:
Турідду
партію тенора в «Реквіємі» Джузеппе Верді;:
(РУС) Туридду
інші партії та номери.:

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден