Заслужена артистка України

Лауреат Міжнародного конкурсу ім. Антоніна Дворжака (Карлови Вари, 1993), Міжнародного конкурсу під егідою ЮНЕСКО до 200-річчя від дня народження Олександра Пушкіна (Верона, 1999). З 1996 по 2002 учасниця оперних фестивалів «Золота корона». Приймала участь у виставах Київської Національної опери України, а також у театрах Львова, Харкова, Дніпропетровська.

Закінчила Новосибірське театральне училище в 1986 році, Новосибірське музичне училище в 1991 році, Одеську державну (нині національну) консерваторію імені І. Антоніни Нежданової в 1995 році, та аспірантуру в 2005 році.

В репертуарі співачки партії Сузукі в «Мадам Батерфляй», Кармен і Мерседес в опері «Кармен» Жоржа Бізе; Амнеріс і жриці в опері «Аїда», Азучена в опері «Трубадур», Маддалена, Джованні, графиня Чепрано і Паж в опері «Ріголетто», Флора в опері «Травіата», Фенена в опері «Набукко» Джузеппе Верді; Розіна та Берта в «Севільському цирульнику» Джоаккіно Россіні; Кончаковна в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна; Ольга, Тетяна, і няня в опері «Євгеній Онєгін», Лаура в опері «Іоланта», Графиня і Поліна в опері «Пікова дама» Петра Чайковського; Зібель в опері «Фауст» Шарля Гуно; Лола і Сантуцца в опері «Сільська честь» П’єтро Масканьі;  Федір в опері «Борис Годунов» Модеста Мусоргського; Кларини в опері Джоаккіно Россіні «Шлюбний рахунок»; Завадовська в опері «Граф Воронцов» Олександра Красотова; партія альта Симфонії № 9 Людвіга ван Бетховена, Реквієм Джузеппе Верді, Реквієм Вольфганга Амадея Моцарта, Stabat Mater Джоаккіно Россіні, Венера, Брангена та Ортруда в операх Р. Вагнера «Тангейзер», «Трістан та Ізольда», «Лоенгрін».

Гастролювала у США, Росії, Чехії, Іспанії, Франції, Італії, Великобританії, Ірландії, Німеччині, Естонії, Фінляндії, Кіпрі та інші.

Доцент кафедри сольного співу Одеської музичної академії імені Антоніни Нежданової.

Рекомендуємо

04
Червня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
10
Червня
16:00
Опери
Ріголетто
Джузеппе Верді
11
Червня
16:00
Опери
Сільська честь
П’єтро Масканьї
24
Червня
16:00
Опери
Богема
Джакомо Пуччині
Опера на 4 дії, виконується з одним антрактом
Лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакози
По книзі Мюрже «Сцени богемного життя»
28
Червня
17:00
Опери
Катерина
Олександр Родін
Опера виконується з одним антрактом
Лібрето Олександра Родіна за поемою Тараса Шевченка
02
Липня
16:00
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з двома антрактами)
Лібрето Антоніо Гісланцоні за сценарієм Франсуа Огюста Фердинана Маріетта
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден