Заслужена артистка України

Лауреат Міжнародного конкурсу ім. Антоніна Дворжака (Карлови Вари, 1993), Міжнародного конкурсу під егідою ЮНЕСКО до 200-річчя від дня народження Олександра Пушкіна (Верона, 1999). З 1996 по 2002 учасниця оперних фестивалів «Золота корона». Приймала участь у виставах Київської Національної опери України, а також у театрах Львова, Харкова, Дніпропетровська.

Закінчила Новосибірське театральне училище в 1986 році, Новосибірське музичне училище в 1991 році, Одеську державну (нині національну) консерваторію імені І. Антоніни Нежданової в 1995 році, та аспірантуру в 2005 році.

В репертуарі співачки партії Сузукі в «Мадам Батерфляй», Кармен і Мерседес в опері «Кармен» Жоржа Бізе; Амнеріс і жриці в опері «Аїда», Азучена в опері «Трубадур», Маддалена, Джованні, графиня Чепрано і Паж в опері «Ріголетто», Флора в опері «Травіата», Фенена в опері «Набукко» Джузеппе Верді; Розіна та Берта в «Севільському цирульнику» Джоаккіно Россіні; Кончаковна в опері «Князь Ігор» Олександра Бородіна; Ольга, Тетяна, і няня в опері «Євгеній Онєгін», Лаура в опері «Іоланта», Графиня і Поліна в опері «Пікова дама» Петра Чайковського; Зібель в опері «Фауст» Шарля Гуно; Лола і Сантуцца в опері «Сільська честь» П’єтро Масканьі;  Федір в опері «Борис Годунов» Модеста Мусоргського; Кларини в опері Джоаккіно Россіні «Шлюбний рахунок»; Завадовська в опері «Граф Воронцов» Олександра Красотова; партія альта Симфонії № 9 Людвіга ван Бетховена, Реквієм Джузеппе Верді, Реквієм Вольфганга Амадея Моцарта, Stabat Mater Джоаккіно Россіні, Венера, Брангена та Ортруда в операх Р. Вагнера «Тангейзер», «Трістан та Ізольда», «Лоенгрін».

Гастролювала у США, Росії, Чехії, Іспанії, Франції, Італії, Великобританії, Ірландії, Німеччині, Естонії, Фінляндії, Кіпрі та інші.

Доцент кафедри сольного співу Одеської музичної академії імені Антоніни Нежданової.

Рекомендуємо

30
Вересня
18:00
Опери
Трубадур
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Сальваторе Каммарано за однойменною драмою Антоніо Гарсіа Гутьєрреса
01
Жовтня
18:00
Опери
Опера-гала «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПЕРЛИНИ»
КОНЦЕРТ АРТИСТІВ ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ з нагоди 135-РІЧЧЯ БУДІВЛІ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОПЕРИ.
02
Жовтня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
08
Жовтня
18:00
Прем'єра
Опери
Катерина
Олександр Родін
Опера виконується з одним антрактом
Лібрето Олександра Родіна за поемою Тараса Шевченка
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден