• Лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів.

Закінчила Хмельницьке музичне училище ім. Владислава Заремби по класу хорового диригування, Одеську національну музичну академію ім. А.В. Нежданової (кафедра сольного співу, клас профессора, академіка, народної артистки України Галини Поліванової) та музично-виконавчу аспірантуру при ОДМА (творчий керівник – Галина Поліванова).

З 2007 року працює солісткою опери у трупі Одеського Національного академічного театру опери і балету, з 2019 року – провідний майстер сцени.

Виконує партії:
  • Ельзи («Лоенгрін» Ріхарда Вагнера);
  • Тетяни («Євгеній Онєгін» Петра Чайковського);
  • Іоланти («Іоланта» Петра Чайковського);
  • Мімі («Богема» Джакомо Пуччіні);
  • Чіо-Чіо-сан («Мадам Батерфляй» Джакомо Пуччіні);
  • Ліу («Турандот» Джакомо Пуччіні);
  • Марфи («Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова);
  • Половецької дівчини («Князь Ігор» Олександра Бородіна);
  • Жриці («Аїда» Джузеппе Верді);
  • Донни Ельвіри («Дон Жуан» Вольфганга Амадея Моцарта);
  • Білосніжки («Білосніжка і сім гномів» Едуарда Колмановського);
  • Повелительки мавп («Смарагдове місто» на музику композиторів XVIII - XX століть);
  • Оксани («Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського);
  • Катерини («Катерина» Миколи Аркаса);
  • Леонори ("Трубадур" Джузеппе Верді)
  • голос Ніни ("Маскарад" Арама Хачатуряна)
  • Жінки ("Очікування" Мікаела Таривердієва)
  • Голоси ("Вальпургієва ніч" Шарля Гуно)
  • Мікаели ("Кармен" Жоржа Бізе)
  • Голоси ("Таємниця Віденського лісу" на музику Густава Малера і Йогана Штрауса)
  • Еврідіки ("Орфей і Еврідіка" Крістофа Віллібальда Глюка)
  • Соло (Симфонія № 9 Людвіга Ван Бетховена)
  • Вдови ("Ілія" Феліка Мендельсона)
  • "Чотири пісні", цикл Ріхарда Штрауса
  • Лізи ("Пікова дама" Петра Чайковського)
  • Недди ("Паяци" Руджеро Леонкавалло)

Найближчі події

Березень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
 
 
 
 

14 Березня, Неділя
18:30
₴ 40-380
Купити квиток
19 Березня, П’ятниця
18:30
₴ 50-510
Купити квиток

Рекомендуємо

06
Березня
18:30
Балети
Чарівність балету
Вечір старовинної та класичної хореографії
07
Березня
18:30
Концерти
Спадщина.UA – оперні та симфонічні твори України
До дня народження Т.Г.Шевченка

У програмі арії, дуети з опер "Богдан Хмельницький", "Назар Стодоля" К.Данькевича, "Украдене щастя" Ю.Мейтуса, "Листи кохання" В.Губаренка, "Тарас Бульба" М.Лисенка, "Милана" Г.Майбороди, оркестрові твори М.Скорика, А.Кос-Анатольського, Л.Колодуба.
12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден