Закінчила Одеську державну хореографічну школу по класу заслуженої артистки України Ельвіри Караваєвої, потім – Одеське державне училище культури і мистецтв ім. Костянтина Данькевича по класу Надії Рогозіної.

  У репертуарі балерини:

  • pas de trois («Пахіта» Людвіга Мінкуса);
  • партія Амура та варіації Подруг («Дон Кіхот» Людвіга Мінкуса);
  • партія Маленьких лебедів, Наречених і Неаполітанських гостей («Лебедине озеро» Петра Чайковського);
  • партії Феї щедрості, Феї безтурботності, Маленьких фрейлін, Білої кішечки та Червоної Шапочки («Спляча красуня» Петра Чайковського);
  • партія Рожевої ляльки і танець Пастушков («Лускунчик» Петра Чайковського);
  • партія Феї вогню («Таємниця Віденського лісу» на музику Густава Малера та Йоганна Штрауса);
  • партія Подруг («Жизель» Адольфа Адана);
  • інші партії та номери.
Брала участь у балеті «Распутін» Володимира Качесова (постановка хореографа Георгія Ковтуна). Гастролювала у Швейцарії, Греції, Фінляндії, Франції, Люксембурзі, США, Канаді, Колумбії, Еквадорі, Венесуелі, Росії, на Тайвані.

Рекомендуємо

04
Серпня
19:00
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
06
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Пітер Пен (Балетна студія С. Антипової)
Музика Джоаккіно Россіні, Едварда Гріга, Лео Дуліба, Андре Мессажера, Йоганна Штрауса
06
Серпня
19:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
Лібрето заслуженого артиста Росії Юрія Васюченка
07
Серпня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
08
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
11
Серпня
12:00
Балети Юному глядачу
Чіполліно
Карен Хачатурян
12
Серпня
19:00
Балети
Крик
Музика Сержа Упена, Жерара Ванденбрука, Ервана Меллека, Джованні Солліми, Анрі Торга, Макса Ріхтера, Петериса Васкса, Ріхарда Вагнера.
18
Серпня
19:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
20
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
21
Серпня
19:00
Балети
Лебедине озеро
Петро Ілліч Чайковський
Лібрето за сценарієм Володимира Бегічева та Василя Гельцера
27
Серпня
19:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
28
Серпня
12:00
Балети
Русалочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика композиторів XVIII – XX ст. (К. Дебюсі, Р. Вагнер, П. Чайковський, М. Римський-Корсаков, М. Глінка, Е. Гріг, Ш. Гуно, Г. Берліоз, Г. Ф. Гендель, К. Сен-Санс, Й. Штраус, Ф. Мендельсон)
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден