Головний хормейстер

Кандидат мистецтвознавства, лауреат міжнародних конкурсів

Випускник Чернівецького музичного училища за спеціальністю хоровий диригент та Одеської державної консерваторії (нині – Національна музична академія) імені Антоніни Нежданової за фахом хорове диригування (клас професора Алли Серебрі), оперно-симфонічне диригування (клас Давида Сіпітінера), сольний спів (клас професора Миколи Огренича). Аспірантура ОНМА – за фахом сольний спів (клас професора Василя Навротського).

З 2000-го року – соліст, з 2011 – диригент, з 2018 – головний хормейстер Одеської опери. За ці роки брав участь у постановках понад 25 опер. У його виконавському репертуарі більш ніж 15 оперних сольних партій. Провадить активну концертно-гастрольну діяльність в Україні, Німеччині, Нідерландах, Бельгії, Італії, Великій Британії, Польщі та інші.

Рекомендуємо

03
Лютого
17:00
Опери
Мадам Баттерфляй
Джакомо Пуччіні
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за мотивами п’єси Давида Беласко та повісті Джона Лютера Лонга «Гейша»
05
Лютого
16:00
Опери
Богема
Джакомо Пуччині
Опера на 4 дії, виконується з одним антрактом
Лібрето Луїджі Ілліка та Джузеппе Джакози
По книзі Мюрже «Сцени богемного життя»
11
Лютого
16:00
Опери
Кармен
Жорж Бізе
Опера на 4 дії
Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме
15
Лютого
17:00
Опери
Запорожець за Дунаєм
С. Гулак-Артемовський
Комічна опера на 3 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Семена Гулака-Артемовського
у літературній редакції Максима Рильського
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден