Лауреат першої премії, премії глядацьких симпатій, а також низки додаткових призів міжнародного конкурсу диригентів ім. Артуро Тосканіні (Парма, Італія, 2021).

Випускник Санкт-Петербурзької державної консерваторії ім. Миколи Римського-Корсакова (клас професора Олександра Алексєєва) і Вищої школи музики у Веймарі (професори – Ніколас Паске, Екхарт Вічік, Гюнтер Калерт). Брав участь у майстер-класах Бернарда Хайтінка, Фабіо Луїзі, Марко Гуідаріні, Бруно Вайля та інших.

З 2017 року – художній керівник і диригент оркестру Мюнхенського університету та головний диригент Monferrato Classic Orchestra регіону П'ємонт (Італія), з 2020 року – диригент Вищої школи музики у Франкфурті-на-Майні, з 2021 року – художній керівник музичного фестивалю KharkivMusicFest.

Диригував симфонічним оркестром Лейпцизького радіо, Дюссельдорфським симфонічним оркестром, провідними оркестрами Веймара, Люцерна, Парми, Карлових Вар, Львову, Йєна та іншими. Працював в оперних театрах Мюнхена, Барселони, Веймара, Граца, Варни, Катанії.

В Україні здійснив постановки опер «Дон Жуан» Вольфганга Моцарта (Сєвєродонецьк, у рамках проєкту «Музика і діалог», 2018) та «Трістан і Ізольда» Ріхарда Вагнера (Національна опера України, 2021).

Співпрацював з Оксаною Линів, Лотаром Загросеком і Мауріціо Барбаччіні.

Був членом журі німецького музичного конкурсу «Jugend musiziert».

Активно займається педагогічною діяльністю, в тому числі проводить освітні проєкти в Західній та Східній Європі, диригує численними молодіжними оркестрами в Німеччині, Італії, Польщі та Україні.

Рекомендуємо

01
Жовтня
18:00
Опери
Опера-гала «ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ПЕРЛИНИ»
КОНЦЕРТ АРТИСТІВ ОДЕСЬКОЇ ОПЕРИ з нагоди 135-РІЧЧЯ БУДІВЛІ ОДЕСЬКОЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ОПЕРИ.
02
Жовтня
16:00
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Лібрето Чезаре Стербіні за мотивами однойменної комедії П’єра Огюста Карона де Бомарше
08
Жовтня
18:00
Прем'єра
Опери
Катерина
Олександр Родін
Опера виконується з одним антрактом
Лібрето Олександра Родіна за поемою Тараса Шевченка
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден