Лауреат першої премії, премії глядацьких симпатій, а також низки додаткових призів міжнародного конкурсу диригентів ім. Артуро Тосканіні (Парма, Італія, 2021).

Випускник Санкт-Петербурзької державної консерваторії ім. Миколи Римського-Корсакова (клас професора Олександра Алексєєва) і Вищої школи музики у Веймарі (професори – Ніколас Паске, Екхарт Вічік, Гюнтер Калерт). Брав участь у майстер-класах Бернарда Хайтінка, Фабіо Луїзі, Марко Гуідаріні, Бруно Вайля та інших.

З 2017 року – художній керівник і диригент оркестру Мюнхенського університету та головний диригент Monferrato Classic Orchestra регіону П'ємонт (Італія), з 2020 року – диригент Вищої школи музики у Франкфурті-на-Майні, з 2021 року – художній керівник музичного фестивалю KharkivMusicFest.

Диригував симфонічним оркестром Лейпцизького радіо, Дюссельдорфським симфонічним оркестром, провідними оркестрами Веймара, Люцерна, Парми, Карлових Вар, Львову, Йєна та іншими. Працював в оперних театрах Мюнхена, Барселони, Веймара, Граца, Варни, Катанії.

В Україні здійснив постановки опер «Дон Жуан» Вольфганга Моцарта (Сєвєродонецьк, у рамках проєкту «Музика і діалог», 2018) та «Трістан і Ізольда» Ріхарда Вагнера (Національна опера України, 2021).

Співпрацював з Оксаною Линів, Лотаром Загросеком і Мауріціо Барбаччіні.

Був членом журі німецького музичного конкурсу «Jugend musiziert».

Активно займається педагогічною діяльністю, в тому числі проводить освітні проєкти в Західній та Східній Європі, диригує численними молодіжними оркестрами в Німеччині, Італії, Польщі та Україні.

Рекомендуємо

03
Грудня
16:00
Балети
Дон Кіхот
Людвиг Мінкус
Балет на 2 дії за мотивами однойменного роману Мігеля де Сервантеса
04
Грудня
11:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Йоганна Штрауса
Балет для дітей на дві дії
За мотивами казки Шарля Перро
Виконується під фонограму
04
Грудня
16:00
Опери
Кармен
Жорж Бізе
Опера на 4 дії
Лібрето А. Мельяка та Л. Галеві за мотивами однойменної новели П. Меріме
09
Грудня
17:00
Балети
Таємниця Віденського лісу
Музика Ґустава Малера та Йоганна Штрауса
Балет на дві дії
10
Грудня
16:00
Опери
Набукко
Джузеппе Верді
Опера на 4 дії (виконується з одним антрактом)
Лібрето Темістокле Солєра
11
Грудня
16:00
Балети
Жизель
Адольф Шарль Адан
Балет на 2 дії
Лібрето Теофіла Готьє, Жюля-Анрі Вернуа де Сен-Жоржа, Жана Коралі
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден