Лауреат V  Міжнародного конкурсу  вокалістів ім. Івана Алчевського (І премія, Харків, 2011 рік) та Міжнародного конкурсу-фестивалю «Golden Stars Of Spring» (І премія з відзнакою, Київ, 2018 рік).

Випускник Київського вищого музичного училища ім. Рейнгольда Глієра (2003 рік) та Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського (2008 рік, клас народного артиста України, професора Романа Майбороди).

У роки навчання на сцені Оперної студії Національної музичної академії виконав партії Графа Альмавіви («Весілля Фігаро» Вольфганга Амадея Моцарта), Жоржа Жермона («Травіата» Джузеппе Верді), Валентина («Фауст» Шарля Гуно), Ебн-Хакіа («Іоланта» Петра Чайковського), Алєко («Алєко» Сергія Рахманінова) та інших.

З 2011 року працював солістом Київського муніципального академічного театру опери і балету для дітей та юнацтва. У 2019 році запрошений до Одеського національного академічного театру опери та балету.

У репертуарі співака партії:
  • Жоржа Жермона («Травіата» Джузеппе Верді);
  • Ріголетто («Ріголетто» Джузеппе Верді);
  • Амонасро («Аїда» Джузеппе Верді);
  • Шонара («Богема» Джакомо Пуччіні);
  • Євгенія Онєгіна («Євгеній Онєгін» Петра Чайковського);
  • Ебн-Хакіа («Іоланта» Петра Чайковського);
  • Грязного («Царева наречена» Миколи Римського-Корсакова);
  • Салтана («Казка про царя Салтана» Миколи Римського-Корсакова);
  • Князя Ігора («Князь Ігор» Олександра Бородіна);
  • Алєко («Алєко» Сергія Рахманінова)
  • Султана («Запорожець за Дунаєм» Семена Гулака-Артемовського);
  • Ескамільо («Кармен» Жоржа Бізе).
Гастролював в Італії, Швейцарії, Франції, Німеччині.

Рекомендуємо

12
Березня
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Пам'яті Г.Поліванової та Я.Вощака
13
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Лускунчик (Балетна студія С. Антипової)
П.І.Чайковський
13
Березня
18:30
Балети
Лебедине озеро
П.І. Чайковський
14
Березня
18:30
Опери
Аїда
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Антоніо Гісланцоні
за сценарієм Огюста Марієтта
17
Березня
18:30
Балети
Кармен-сюїта
Музика Жоржа Бізе – Родіона Щедріна
19
Березня
18:30
Балети
Маскарад
Арам Хачатурян
Лібрето Г. Севояна, Л. Вільвовської, М. Долгополова, Н. Риженко, В. Смирнова-Голованова по однойменній драмі М. Ю. Лермонтова.
20
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Народження балерини
На музику П. Чайковського, К. Сен-Санса, Р. Шумана, Л. Деліба
20
Березня
18:30
Опери
Севільський цирульник
Джоаккіно Россіні
Сцени з опери виконуються без антракту
21
Березня
12:00
Балети Юному глядачу
Червона Шапочка (Балетна студія С. Антипової)
Музика Адольфа Адана, Людвіга ван Бетховена, Джузеппе Верді, Шарля Гуно, Поля Моріа, Джоаккіно Россіні, Петра Чайковського, Йоганна Штрауса
21
Березня
18:30
Опери
Флорія Тоска
Джакомо Пучіні
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Луїджі Ілліки та Джузеппе Джакози за однойменною драмою Віктор’єна Сарду
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден