Ballet

Долі

Юлія Гомельська
Buy a ticket
Scroll down
Duration
Тривалість: 1 година 30 хв.
Автор лібрето та хореограф-постановник:
соліст театру «Київ Модерн-балет» під керівництвом Раду Поклітару (2005 – 2015), лауреат міжнародних конкурсів, володар премії «Київська пектораль» (2016) Sergiy Kon
Диригент-постановник:
Художник-сценограф:
Художник з костюмів:
Хормейстер-постановник:
Відеографія та дизайн:

Summary

Балет на 2-х дії «Долі» – авторський проєкт Одеського оперного театру, приклад унікального досвіду створення вистави, який сміливо можна назвати «документальним балетом» – абсолютно новим жанром в сфері сучасного балетного мистецтва! Автор лібрето і хореограф – постановник Сергій Кон на питання про зміст балету відповів так: «Упевнений, що немає людини, яка хоча б раз в житті не задавалась питанням про те, що є доля? Це те, що визначено, зумовлене з моменту народження або це низка життєвих подій, в якій ми маємо можливість вибирати? Це невідворотність фатуму, року або все ж є свобода вибору? Балет «Долі» не дає однозначної відповіді на ці питання. Швидше, це роздуми на теми людських доль, зустрічей і втрат. Особливістю сюжетної лінії балету є те, що історії, представлені в ньому, засновані на реальних подіях. Це історії з життя реальних людей – наших сучасників, до яких в будинок постукала Доля. І немає рецептів, немає безвиході, а є пошук рішення. І питання залишається відкритим – в силах ми впливати на власну долю?». Авторська хореографія балету вирішена в сучасній полістилістичній манері з використанням різних танцювальних технік і елементів пантоміми.

About event

Юлія Гомельська
"Долі"
Сучасний балет на 2-х дії
Тривалість: 1 година 30 хв.

1
/

Recommended

05
May
18:30
Ballet
Don Quixote
Ludwig Minkus
08
May
18:30
Ballet
Yell (Krik)
Score by Serge HOUPPIN, Gerard VANDENBROUCQUE, Erwan MELLEC, Giovanni SOLLIMA, Henri TORGUE, Max RICHTER, Pēteris VASKS, Richard WAGNER.
12
May
18:30
Premiere
Ballet
The Nutcracker
Pyotr Chaykovsky
Libretto by Marius Petipa revised by People`s Artist of Ukraine Sergey Bondur
based on the fairy tale by Ernst Hoffmann "The Nutcracker and the Mouse King"
Fragments of choreography by Vasily Vainonen are used
15
May
12:00
Ballet for young viewer
Alice in Wonderland (Svetlana Antipova ballet studio)
L. Volkovа
To event list To event list
We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree