Concert

Odessa Opera – the Ukrainian Soul of Europe
#ŒuvresDuMonde

Buy a ticket
Scroll down
Duration
1 година 20 хвилин
1
/

About event

Одеса – місто полікультурне та багатонаціональне. Тут матеріалізується дух Франції, Іспанії, Італії, Австрії тощо, а головна перлина міста - Одеська опера вражає поліфонічністю та багатогранністю.

Герої культових опер і балетів стали улюбленцями одеситів та дуже комфортно почувають себе у нашому театральному храмі. Тож, в цей вечір на вас очікує зустріч із культовими героями – Фігаро, Кармен та Ескамільйо, Дон Кіхотом і Кітрі, Дон Жуаном та Неморіно, які співатимуть найпопулярніші арії з опер і мюзиклів та виконуватимуть фрагменти з балетів. Звучатиме музика Россіні та Мінкуса, Бізе і Верді, Вівальді і Брамса, Скорика та Данькевича. А розпочнеться дійство музичним хітом декількох століть - блискучою увертюрою Моцарта з опери «Весілля Фігаро».

Європейська оперна та балетна класика, яскраві оркестрові п’єси в цей вечір органічно поєднаються із сучасною хореографією та українською народною піснею. Проведіть цей вечір з нами, і обіцяємо, що ви здобудете незабутні емоції!

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree