Opera | for young viewer

Snow White and the Seven Dwarfs

E. Kolmanovsky
Scroll down
Duration
1 hour 40 minutes

Production team members

Conductors:
Conductor director:
The director:
Production designer:
Costume designer:
Honored Artist of Ukraine Natalia Bevzenko-Zinkina, Janna Gailis
The directors of the play:

Summary

Пролог

З давніх-давен у чарівній країні живуть веселі гноми – казкові карлики з незвичайними іменами – Понеділок, Вівторок, Середа, Четвер, П’ятниця, Субота і Неділя. Сьогодні вони прийшли привітатися з усіма вами та повідати захоплюючу історію про принцесу Білосніжку.  Дівчина була дуже вродливою: очі – блакитні, немов озера, вуста червоні, як пелюстки троянд, а обличчя – біліше, ніж сніг. Тому її і назвали – Білосніжкою.  Ще маленькою принцеса втратила батьків і її виховувала Королева-мачуха – дуже зла і високомірна красуня, яка до того ж була чаклункою. Боялася правителька, що одного разу Білосніжка стане гарнішою за неї, і тому вдягала дівчинку в лахміття і доручала їй найчорнішу роботу. Багато горя завдала вона падчерці, але душа і серце Білосніжки було такими добрими, що вона прощала всі образи і бажала Королеві лише щастя…

Дія перша

За високими мурами неприступного замку живе Королева. Вже довгий час мешканці королівства  супротивляться її правлінню, але в боротьбі з її злими чарами сил не вистачає. Повсталий народ очолив Вождь – безстрашний борець за свободу, захисник знедолених. Головний виконувач королівських бажань повідомляє володарці  новину: нарешті піймано Вождя. Його допитують: на його руках важкі кайдани, а за спиною стоять кати. Королева намагається дізнатися у Вождя, де повстанці сховали своїх дітей. Вона розуміє, що діти виростуть, стануть воїнами і зможуть помститися їй. Молодий вождь готовый на смерть заради свого народу і відмовляється видати таємницю, бо вірить у близьку перемогу. Розгнівана Королева наказує стратити юнака. Білосніжка випадково зустрічає Вождя. З першого погляду молоді люди закохуються одне в одного.Дівчина намагається звільнити полоненого, але в неї нічого не виходить. Улюблене заняття пихатої Королеви – милуватися своєю красою у чарівному дзеркалі. Вона постійно його запитує: хто у королівстві найвродливіша? І завжди отримує одну й ту ж відповідь: звичайно ж, вона, Королева. Але що сталося? Сьогодні, коли Білосніжці виповнилося шістнадцять років, саме її дзеркало назвало найгарнішою! Королева, яка постійно була зайнята чорною магією і знущаннями над народом, не помітила, коли Білосніжка підросла і стала прекраснішою, ніж ясний день і гарнішою за саму Королеву. Заздрість наповнила серце правительки і вона вирішила знищити падчерку. Цю роботу вона доручає Лісничому. Він має завести дівчину до лісу і вбити. Однак чоловіку стало шкода Білосніжки і він її відпускає за умови, що та заховається далеко в лісі і ніколи більше не покажеться на очі злій Королеві.

Дія друга

Білосніжка заблукала у глухому лісі. Випадково вона помічає хатинку гномів. Вони уважно слухають розповідь дівчини про її нелегку долю і вирішують допомогти. Тим часом Королева дізнається, що Білосніжка жива, і вирішує вбити її сама. В образі немічної бабусі вона підходить до дівчини і пригощає її чарівним отруйним яблуком. Білосніжка кусає те яблуко – і падає замертво.Гноми сумують за дівчиною, яка так їм подобається. Але Білосніжка ще не вмерла. Закоханий в неї юнак має встигнути поцілувати дівчину до того часу, як годинник проб’є тричі. Гноми вирішують діяти: вони вриваються до замку Королеви і своїм сміхом зупиняють страту Вождя народу. Від їхнього сміху усі злі персонажі казки провалюються до підземелля. Вождя звільнено. Він ніжно цілує Білосніжку  – і вона оживає.

About event

Eduard Savelyevich Kolmanovsky - Soviet and Russian composer, People's Artist of the USSR. In addition to the opera "Snow White", created in 1965, he wrote music for dramatic performances, famous songs "I love you, life", "Do the Russian wars want", "Alyosha", "Men", "I work as a magician", "Crane" »And others. The plot of the opera "Snow White and the Seven Dwarfs" is borrowed from the German storytellers of the Brothers Grimm. Not only children but also adults are delighted by the fun adventures of their unusual heroes. Eduard Kolmanovsky added new features to the famous story, but kept the kindness, entertainment and charm, which are the benchmarks for a fairy tale.

Characters

YOUNG LEADER:
, , ,
CHIEF PERFORMER OF ROYAL WISHES:
FORESTER:
Children's choirs "Pearls of Odessa" and "Grains" take part in performance:
director Larisa Garbuz
1
/
We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree