Сімейний клуб

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ПРОЄКТ «СІМЕЙНИЙ КЛУБ В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ»


Одеська опера відчиняє двері в таємничий і прекрасний світ Театру!


У новому році колектив Одеського оперного театру пропонує театральний освітньо-просвітницький проєкт «Сімейний Клуб в Одеській опері» за ініціативою генеральної директорки-художньої керівниці Одеського національного академічного театру опери та балету Надії Бабіч у рамках Програми «Одеська опера-дітям».


Головна мета програми «Одеська опера-дітям!» – це розширення дитячого репертуару, залучення дітей та юнацтва до кращих зразків світового мистецтва, що сприятиме становленню художнього смаку та естетичного розвитку глядачів.


Унікальний освітньо-просвітницький проєкт «Сімейний клуб в Одеській опері» розраховано на дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку, школярів і обов'язково їхніх батьків та вчителів. В основі проєкту - розроблені та апробовані «Методичні рекомендації педагогам театрів для дітей та молоді з організації глядацьких проєктів», в яких зібраний досвід роботи з дитячою та юнацькою аудиторією.


Важливо, що проєкт спрямовано на залучення до театру всієї родини. Після спільного перегляду вистави відбуватиметься знайомство з таємницями створення театральної постановки. У спільних обговореннях за участі запрошених артистів, постановників вистав, представників театру, у цікавих іграх і розвагах учасники Клубу дізнаються про те, яку велику роль у театрі відіграє світло, костюми, музика, реквізит тощо.

Також на учасників Клубу чекають:

- ексклюзивні екскурсії за лаштунками театру;

- екскурсії в майстерні театру, де учасники Клубу зможуть побачити, як працюють художники, бутафори та декоратори;

І ще багато цікавого, що допоможе назавжди закохатися у неймовірний світ театру.


«Уміння підібрати ключик до сердець дітей – особливий дар, неоціненний подвійно, якщо мова йде про таку складну тему, як класичне мистецтво, наприклад, про оперу та балет, симфонічний оркест. Для цього потрібен нестандартний підхід та особливий талант!» – розповіла Надія Бабіч.


Використання елементів театральної педагогіки є одним з ефективних методів виховання дітей. Відкриваючи для себе секрети театральної діяльності, дитина перебуває ніби в лабораторії, де відбувається процес творчості. Активна участь в цьому процесі сприяє становленню його особистості, допомагає йому розкритися, навчитися бачити, чути й розуміти іншу людину, поважати його думку.


Ми раді вітати усіх, хто бажає вступити до нашого Сімейного клубу!


«Сімейний клуб» пропонує зустрічі за наступною тематикою:

- Знайомство з театром

- Музика у театрі

- Світ балету

- Світ опери

- Майстерні Оперного театру


Чекаємо на вас!


Довідки за телефонами: 780-15-48, 780-15-38


adm.operaodessa@gmail.com

Dear audience!

From the 7th of December, we may only allow you to visit our performances if you have one of the following documents:

- “Yellow” COVID-certificate or a paper statement 063-O (valid for 30 days)
- “Green” COVID-certificate (valid for 270 days)
- International vaccination certificate (valid for 270 days)
- Foreign COVID-certificate for vaccines approved by WHO (valid for 270 days)
- Negative PCR or express antigen test result (valid for 72 hours)
- A certificate of recovery from COVID-19 (valid for 105 days from the date of diagnosis)

These restrictions do not apply to persons under 18.
Your document will be checked upon presenting your ticket at the entrance.

In case of your inability to present one of the aforementioned documents, you will not be allowed to enter.

The use of face masks is mandatory during your visit to the theatre.

Yours, management of the theatre.

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree