Сімейний клуб

For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

ПРОЄКТ «СІМЕЙНИЙ КЛУБ В ОДЕСЬКІЙ ОПЕРІ»


Одеська опера відчиняє двері в таємничий і прекрасний світ Театру!


У новому році колектив Одеського оперного театру пропонує театральний освітньо-просвітницький проєкт «Сімейний Клуб в Одеській опері» за ініціативою генеральної директорки-художньої керівниці Одеського національного академічного театру опери та балету Надії Бабіч у рамках Програми «Одеська опера-дітям».


Головна мета програми «Одеська опера-дітям!» – це розширення дитячого репертуару, залучення дітей та юнацтва до кращих зразків світового мистецтва, що сприятиме становленню художнього смаку та естетичного розвитку глядачів.


Унікальний освітньо-просвітницький проєкт «Сімейний клуб в Одеській опері» розраховано на дошкільнят, дітей молодшого шкільного віку, школярів і обов'язково їхніх батьків та вчителів. В основі проєкту - розроблені та апробовані «Методичні рекомендації педагогам театрів для дітей та молоді з організації глядацьких проєктів», в яких зібраний досвід роботи з дитячою та юнацькою аудиторією.


Важливо, що проєкт спрямовано на залучення до театру всієї родини. Після спільного перегляду вистави відбуватиметься знайомство з таємницями створення театральної постановки. У спільних обговореннях за участі запрошених артистів, постановників вистав, представників театру, у цікавих іграх і розвагах учасники Клубу дізнаються про те, яку велику роль у театрі відіграє світло, костюми, музика, реквізит тощо.

Також на учасників Клубу чекають:

- ексклюзивні екскурсії за лаштунками театру;

- екскурсії в майстерні театру, де учасники Клубу зможуть побачити, як працюють художники, бутафори та декоратори;

І ще багато цікавого, що допоможе назавжди закохатися у неймовірний світ театру.


«Уміння підібрати ключик до сердець дітей – особливий дар, неоціненний подвійно, якщо мова йде про таку складну тему, як класичне мистецтво, наприклад, про оперу та балет, симфонічний оркест. Для цього потрібен нестандартний підхід та особливий талант!» – розповіла Надія Бабіч.


Використання елементів театральної педагогіки є одним з ефективних методів виховання дітей. Відкриваючи для себе секрети театральної діяльності, дитина перебуває ніби в лабораторії, де відбувається процес творчості. Активна участь в цьому процесі сприяє становленню його особистості, допомагає йому розкритися, навчитися бачити, чути й розуміти іншу людину, поважати його думку.


Ми раді вітати усіх, хто бажає вступити до нашого Сімейного клубу!


«Сімейний клуб» пропонує зустрічі за наступною тематикою:

- Знайомство з театром

- Музика у театрі

- Світ балету

- Світ опери

- Майстерні Оперного театру


Чекаємо на вас!


Довідки за телефонами: 780-15-48, 780-15-38


adm.operaodessa@gmail.com

We use cookies.
By continuing to use our site, you consent to the processing of cookies and user data: location information; OS type and version; browser type and version; device type and screen resolution; sources of access to the site; OS language and browser; visited pages of the site and actions on them; ip-address for the purpose of site operation, retargeting, statistical research and transfer to third parties. If you do not want your data to be processed, leave the site.
I agree