Концерти

Балет – гала «На межі століть»

Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
Автор проекту:
заслужений артист України Гаррі Севоян

Про подію

Балет-гала «На межі століть»

Концертна програма на 2 відділення

У програмі – сцени з балетів «Спартак», «Гаяне», «Маскарад» А. Хачатуряна, «Марна обережність» Ф. Герольда, «1001 ніч» Ф. Амірова, балети одеських хореографів Я. Кисельової та І. Саражинського

Хореографічний концерт - спектакль «На межі століть», увібравши всю багатогранність і різноманітність хореографічних стилів і напрямків, являє собою єдину концептуальну лінію, яка дасть можливість глядачам відчути всю магію балету кордону XX-XXI століть!

Кращі зразки хореографічного мистецтва другої половини XX століття і авторські балетні композиції молодих, талановитих хореографів нашого театру складуть цілісний контент цього фестивального події. Глядачі, що прийшли в театр, відразу потраплять в чарівний світ хореографії, завдяки нев'янучу чарівності музики до балету «Маскарад», художній виставці, присвяченій мистецтву балету, а кульмінація балетного вечора - на сцені театру!

Беруть учать артисти балету театру

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден