Опери

Євгеній Онєгін (Концертне виконання)

Петро Чайковський
Купити квиток
Прокрутіть вниз

Майбутні дати

Січень

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Лютий

ПН
ВТ
СР
ЧТ
ПТ
СБ
НД
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
25
26
27
28
29
30
31

26 Січня, Вівторок
18:30
₴ 40-330
Купити квиток

Інформація

Тривалість
2 години 45 хвилин

Члени постановочної групи

Диригент-постановник:
Хормейстер - постановник:
заслужений діяч мистецтв України Леонід Бутенко

Зміст

Дія перша

 

Картина 1

Садиба Ларіних. Дочки господарки маєтку – завжди задумлива, мрійлива Тетяна і безтурботна Ольга виконують дивовижний дует. Їхні юні голоси пробуджують у матері та няні спогади про їхню власну молодість. З’являються селяни, щоб привітати бариню із закінченням жнив.

Няня повідомляє про приїзд Володимира Ленського – сусіда по маєтку, палко закоханого в Ольгу. З ним його приятель – Євгеній Онєгін, світський молодий  чоловік, який недавно прибув з Петербурга. Тетяна схвильована зустрічею з Онєгіним.

 

Картина 2

Няня бачить сум’яття Тетяни і намагається її  заспокоїти. Залишившись одна, Тетяна пише листа Онєгіну і зізнається йому у коханні. На світанку Тетяна просить няню передати йому листа.

 

Картина 3

Наступного ранку Онєгін приїжджає до маєткуЛаріних, щоб порозумітися з Тетяною. Дівчина з трепетом чекає відповіді на своє зізнання. Він зворушений щирістю Тетяни, але не може відповісти взаємністю.

 

Дія друга

 

Картина 4

На честь іменин Тетяни влаштовується бал. Ленський умовив товариша знову приїхати до будинку Ларіних, але все викликає у Онєгіна роздратування. Він починає демонстративно залицятися до Ольги, вирішивши «помститися» Ленскому за вимушений приїзд. Ленський ображений поведінкою друга і легковажністю нареченої. Його розмова з Онєгіним закінчуються сваркою і викликом на дуель.

 

Картина 5

Ленський зі своїм секундантом Зарецьким чекають на Онєгіна. Поет сповнений похмурих передчуттів близької смерті. Але всі його думки тільки про Ольгу.

Нарешті Онєгін приїжджає, все готово до дуелі, але недавні друзі зволікають. На мить у них виникає думка про примирення, але обидва рішуче відкидають цей порив. Онєгін стріляє першим. Ленського убито.

 

Картина 6

Розкішний бал в Петербурзі. У числі гостей – Онєгін, який повернувся з-за кордону, куди він вирушив після смерті Ленського. Ніщо не радує Онєгіна, ніде він не може знайти спокою.

На балу, разом з давнім знайомим Онєгіна князем Греміним, з’являється красуня, в якій він впізнає Тетяну Ларіну. Онєгін розпитує про неї у Греміна. Князь зізнається у своїх почуттях до Тетяни, розповідаючи про їхнє сімейне щастя. Онєгін в сум’ятті – він у владі кохання, що раптово спалахнуло в його серці…

 

Картина 7

У вітальні багатого княжого будинку Тетяна з хвилюванням читає пристрасного листа Онєгіна, переживаючи спогади про колишнє кохання.

З’являється Онєгін і благає її про взаємність. Тетяна зізнається, що кохає його, але ніколи не порушить клятву вірності чоловікові

Дійові особи

ЛАРІНА:
Катерина Цимбалюк, заслужена артистка України Лариса Зуєнко, Марина Годулян
НЯНЬКА:
заслужена артистка України Тетяна Спаська, заслужена артистка України Олена Стародубцева, Наталія Каданцева
ГРЕМІН:
ЗАРЕЦЬКИЙ:
1
/

Рекомендуємо

26
Січня
18:30
Опери
Євгеній Онєгін (Концертне виконання)
Петро Чайковський
Ліричні сцени на 3 дії
Виконуються з одним антрактом
Лібрето Костянтина Шиловського за однойменним романом у віршах Олександра Пушкіна
30
Січня
18:30
Опери
La Traviata
Джузеппе Верді
Опера виконується з двома антрактами
Лібрето Франческа Піаве
за романом Олександра Дюма-сина «Дама з камеліями»
28
Лютого
18:30
Прем'єра
Опери
Шукачі перлів
Жорж Бізе
Опера в 2-х діях
Лібрето Мішеля Карре та Ежена Кормона
Перейти до афіші Перейти до афіші
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден