Концерти

Опера Гала

У програмі фрагменти з опер В. А. Моцарта, Дж. Верді, П. Чайковського, Ж. Бізе, Ж. Массне, К. Данькевича
Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
1 година (виконується без антракту)

Члени постановочної групи

Диригенти:
Хормейстер:
Режисер:
Художник:

Зміст

Програма концерту

1. В.А.Моцарт Увертюра до опера “Чарівна флейта” Виконує оркестр 2. В.А.Моцарт Терцет з опери “Чарівна флейта” Виконують Смірнов П.,Ворох А.,Терещук Ю., Шафранська Т. 3. К.Данькевич Арія Богуна з опери “Богдан Хмельницький” Виконує Злакоман О. 4. К.Данькевич Балада Гната з опери “Назар Стодоля” Виконує Гукасян Г. 5. Дж.Верді Квартет з опери “Ріголетто” Виконують Голуб А., Лян К., заслужений артист України Горай В., народний артист України Мітюшкін В. 6. А.Тома Полонез Філіни з опери “Міньон” Виконує Ворох А. 7. Ж.Массне Арія Вертера з опери “Вертер” Виконує Смирнов П. 8. Ж.Бізе Квінтет з опери “Кармен” Виконують Сичук Н., Долга З.,Шафранська Т., Перфілов А., Панченко Б. 9. П.Чайковський Арія Роберта з опери “Іоланта” Виконує Білий В. 10. П.Чайковський Дует Лізи та Германа з опери “Пікова Дама” Виконують Бондаренко Г., Мартинюк Е. 11. Дж.Верді Дует Леонори та графа Ді Луна з опери “Трубадур” Виконує Литвинова Г., Білий В. 12. Дж.Верді Хор циган з опери “Трубадур” Виконує хор театру 13. Дж.Верді Хор полонених іудеїв з опери “Набукко” Виконує хор театру 14. В.А.Моцарт Секстет з опери “Дон-Жуан” Виконують Терещук Ю., Другак А., Голуб А., заслужений артист України Горай В., Дудар Ю., Шевченко В.

Про подію

Шановні пані та панове!
Будемо раді вітати вас в Одеському Національному Академічному театрі опери та балету на гала-концерті, присвяченому 133 річниці Одеської опери!
Наш театр є гордістю України, емблемою та візитівкою Одеси. Він входить до п’ятірки найкращих оперних будівель світу. Вважається найстарішим оперним театром України, найкращим за акустикою.
Видання «Forbes» включило Одеську оперу до списку найбільш визначних архітектурних пам'яток Східної Європи.
Дякуючи архітекторам Ф.Фельмеру та Г.Гельмеру ми можемо насолоджуватись та надихатися красою цієї архітектурної споруди.
Одеський Національний Академічний театр опери та балету завжди відігравав значну роль в культурному житті Європи.
Саме на цій сцені вперше на території України, прозвучали такі відомі й популярні опери, як «Севільській цирульник» Дж. Россіні, «Лючія ді Ламмермур», «Любовний напій» Г. Доніцетті, «Тоска» Дж. Пуччіні.
А зараз - це потужна мистецька інституція, що має в репертуарі понад 80 оперних, балетних, дитячих вистав та концертних програм, сучасне сценічне обладнання, унікальний оперно-концертний орган, неймовірно талановиту, молоду трупу оперних і балетних артистів, оркестр та хор, що разом створюють нову історію славетного театру.

1
/
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден