Концерти | Юному глядачу

Подорож в оркестр

Купити квиток
Прокрутіть вниз
Тривалість
75 хвилин / 1 відділення без антракту

Про подію

Одеська опера запрошує маленьких глядачів та їхніх батьків в таємничий і прекрасний світ Музики! Подорожуючи в Оркестр, пізнаючи світ Опери та Балету разом з автором і ведучою циклу Людмилою Сергійчук, на вас чекають сюрпризи і музичні відкриття.

Які захоплюючі історії про музичні інструменти, оркестр, диригента і диригентську паличку повідає автор програми і артисти театру? - про це ви дізнаєтеся, побувавши на концерті, - головне, щоб було весело! Дітям дозволяється не соромитися, сміливо відповідати на питання, підспівувати голосно і з виразом, слухати і дивитися - уважно, щоб не упустити щось важливе і цікаве. І тоді нудно не буде! Барвисте оформлення концерту, візуальним доповненням якого стануть відеоматеріали, фрагменти з мультфільмів, відмінна гра музикантів і чудова музика подарують справжню радість всім глядачам.

У програмі концерту звучатиме чарівна музика Л. Андерсона, В. А. Моцарта, К. Дебюссі у виконанні оркестру театру (диригент - Віталій Ковальчук) і дитячого хору «Перлини Одеси» (Художній керівник - Лариса Гарбуз). Постановку яскравих хореографічних номерів здійснив заслужений артист України Гаррі Севоян.

Концерт «ПОДОРОЖ В ОРКЕСТР» подарує всім присутнім море гарного настрою! Про складне потрібно розповідати весело, щоб підкорити найщирішу, доброзичливу і непосидючу - дитячу аудиторію! Уміння підібрати ключик до сердець дітей - особливий дар, безцінний подвійно, якщо мова йде про таку складну тему, як класична музика. Для цього потрібен нестандартний підхід, мало того, - особливий талант, яким володіють автори проекту!
1
/
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден