«МАЛЕНЬКИЙ МУЗИКАНТ» ЗНОВ ВИРУШАЄ У ПОДОРОЖ ОДЕСЬКОЮ ОПЕРОЮ

Вже 21-го січня розпочнеться новий цикл музичних програм в рамках мистецько-освітнього проєкту Одеської національної опери «Подорож маленького музиканта».

Нагадаємо, що проєкт розпочався у вересні минулого року, і за чотири місяці представив понад 10 різноманітних авторських імпрез, які відвідало майже тисяча юних шанувальників мистецтва. Кожна зустріч із юними глядачами та їх батьками була особливою і неповторною, саме тому проєкт набув неабиякої популярності!

І ось 21-го січня ми відкриваємо наш новий мистецький курс! Цього разу глядачів супроводжуватимуть артисти оркестру Одеської опери – ансамбль «Ореra Brass». Знайомимося із неповторною музикою Миколи Леонтовича, Георга Фрідріха Генделя, Лероя Андерсона, Джереми Кларка. На вас знов чекають нові музичні відкриття та сюрпризи!

І головне! Провідницею у світ прекрасного, як і раніше, стане фундаторка проєкту «Подорож маленького музиканта» і улюблена добра чарівниця наших юних поціновувачів театру Людмила Сергійчук!

Зауважимо, що по закінченні циклу імпрез, найактивніші маленькі глядачі, що відвідають численну кількість програм отримають відповідні «Сертифікати маленького музиканта» Одеської опери. А ще, з нами залишаються партнери театру – кампанія «Healthy choice» (Здоровий вибір), що запропонують вам різноманітні шоколадні вироби з натуральних, корисних інгредієнтів - «Солодкі сертифікати маленького музиканта»!

Фото Володимира Екимбашяна

Квитки - у касах театру та за посиланням https://operahouse.od.ua/events/a-young-musicians-journey/

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден