«НОВОРІЧНІ ДЗВІНОЧКИ» СПОВЕСТИЛИ ПРО ЗАВЕРШЕННЯ ЦИКЛУ СВЯТКОВИХ ПРОГРАМ

Цикл святкових мистецьких подій зими в Одеській опери завершила музична імпреза для усієї родини «Новорічні дзвіночки», про яку ми вже розповідали на наших шпальтах.

Отже, вишуканий, яскравий тандем дитячих творчих колективів «Перлини Одеси» і «Зернятка» та дорослих майстрів - музикантів під орудою заслуженого артиста України Ігоря Чернецького представив глядачам серію святкових імпрез, продемонструвавши блискучий музичний діалог. У нашому затишному арт-просторі «Бельетаж – імпреза» артисти спроміглися створити справжню, сповнену магією, світлом та казкою атмосферу, а кожен номер розмаїтого репертуару святкової програми сприймався глядачами із захопленням і наснагою.

Трохи відкриємо завісу над майбутніми планами: незабаром на наших глядачів чекає нова музична мандрівка світом улюблених кіно- та анімаційних бестселерів у супроводі казкових героїв - фаворитів малечі.

Володимира Екимбашяна

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден