НОВИЙ МАРШРУТ МИСТЕЦЬКОЇ ПОДОРОЖІ ВІДКРИВ КОРОЛЬ МУЗИЧНИХ ІНСТРУМЕНТІВ

21 січня в Одеській опері розпочався новий цикл освітньо-мистецьких програм для юного глядача "Подорож маленького музиканта". Перша зустріч нового року відбулася при повному аншлагу. До нас завітали як постійні глядачі, так і зовсім нові юні шанувальники мистецтва. Але цікаво та пізнавально було однаково усім!

Цього разу мистецька подорож розпочалася із знайомства із королем музичних інструментів - його величністю Органом Одеської опери, на якому, демонструючи особливі прийоми та техніки гри, віртуозно виконала твори І.С.Баха, М.Лисенка та популярні саундтреки Юлія Юрчак.

Після чого, музична мандрівка перенеслася у арт-простір "Бельетаж-імпреза", де на глядачів очікувала зустріч із камерним інструментальним складом духової групи оркестру Одеської опери – ансамблем «Ореra Brass»: художній керівник та автор аранжувань Петро Ковальчук, а також Ігор Карімов, Олександр Піта, Михайло Білий, Юрій Яковчук, Сергій Нестерчук, які продовжували знайомити маленьких глядачів із популярною класикою.

Проводила малечу світом прекрасного фундаторка проєкту «Подорож маленького музиканта», музикознавиця Людмила Сергійчук.

Нагадуємо, що чергова подорож збирає бажаючих помандрувати країною театру у наступну суботу, 28-го січня.

Квитки – у касах театру та за посиланням https://operahouse.od.ua/events/a-young-musicians-journey/

https://www.facebook.com/OdesaOperaBallet

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден