Музиканти Одеської опери на гастролях у Швейцарії, Італії та Німеччині

Протягом червня, артисти оркестру Одеського національного академічного театру опери та балету Стас Сагдєєв (альт) та Олександр Михайлов (віолончель), разом з іншими українськими музикантами, виступлять з концертами у Швейцарії, Італії та Німеччині. Організація концертного туру у підтримку Одеського оперного театру стала можливою завдяки партнерам: асоціації «LEGATO Bern-Odessa», фестивалю Interlaken Classics та MUS-E® Germany.

Найближчі концерти відбудуться 2 червня в Брієнці та 3 червня в Інтерлакені (Швейцарія).

Одеські музиканти у складі "New Odessa String Quartet" виконають струнні квартети В. А. Моцарта, Дж. Верді та Дж. Пуччіні.

Дохід від концертів буде направлено на підтримку колективу Одеської опери під час війни.

Детальна інформація за посиланням: https://www.interlaken-classics.ch/de/ueber-uns/News/News-detail?newsid=33

Стас Сагдеев / Stas Sagdeyev
Александр Михайлов
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден