Информационное сообщение о проведении конкурса

Одеський національний академічний театр опери та балету оголошує конкурс на заміщення вакантної посади артиста хору першої категорії (драматичне сопрано, 1 вакансія).

Дата і місце проведення конкурсу: 30 червня 2021року, Одеський національний академічний театр опери та балету (м.Одеса, пров.Чайковського, 1).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

  •  для артиста хору першої категорії – вища освіта другого або першого рівня відповідного напрямку підготовки (магістр або бакалавр); для магістра – без вимог до стажу роботи, для бакалавра - стаж роботи за професією артиста хору (театру) 2-ї категорії не менше 2-х років

Для участі у конкурсі претендентами подаються наступні документи:

  • заява у довільній формі
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою
  • документу, що посвідчує особу
  • копія трудової книжки (за наявності)
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю
  • творче резюме, портфоліо

Працівники, які знаходяться з театром в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Конкурс проводиться в один день у два етапи:   

Перший етап конкурсу - розгляд документів, поданих претендентами.

Другий етап конкурсу складається з двох турів:

  • перший тур - виконання під рояль двох творів (арія та романс), в яких би конкурсант продемонстрував повний діапазон голосу та музикальність
  • другий тур - читання хорових партій з листа

Театр не забезпечує оплату витрат, пов¢язаних з проїздом та проживанням.

У разі укладання трудового договору (контракту) з переможцями конкурсу театр житлом не забезпечує.

Документи для участі у конкурсі приймаються з 10.00 год. 09 червня до 17.00 год. 24 червня 2021 року за адресою: 65026 м.Одеса, пров.Чайковського, 1 (каб.49) та на електронну адресу operaballet.odessa@gmail.com.

Звертатися за додатковою інформацією та в обов’язковому порядку для підтвердження отримання документів театром за тел. (048) 780 15 16.

Мы используем cookies
Продолжая использовать наш сайт, вы даете согласие на обработку файлов cookie и пользовательских данных: сведения о местонахождении; тип и версия ОС; тип и версия браузера; тип устройства и разрешение его экрана; источники входа на сайт; речь ОС и браузера; посещенные страницы сайта и воздействия на них; ip-адрес с целью функционирования сайта, проведение ретаргетинга, проведения статистических исследований и передачи третьим лицам. Если вы не хотите, чтобы ваши данные обрабатывались, покиньте сайт.
Согласен