Головний диригент театру В’ячеслав Чернухо-Воліч запрошений на гастролі до Афін

Головний диригент Одеської Опери виступатиме разом із всесвітньо відомим піаністом - Сепріаном Кацарісом. Концерт присвячений дню Незалежності Греції.

В’ячеслав Чернухо-Воліч поділився інформацією щодо програми концерту: «Відкриє святковий концерт всесвітня прем'єра - «Танець Залонго», Симфонічна поема революції, яка спеціально написана молодим грецьким композитором - Дімітріусом Скилласом. Далі пролунають дві п’єси Ференца Ліста. У другому відділені пролунає Симфонія Сен-Санса No. 3 з органом. Я дуже радий можливості виконувати цю музику та хочу скористатися нагодою і відтворити цю симфонію в Одеській опері. У нас є чудовий орган, і я сподіваюсь, що цей фундаментальний інструментальний твір стане подарунком для міста та оркестру!»

Вячеслав Чернухо-Волич в Афинах
Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден