17 грудня у ролі Амнеріс – запрошена зірка Алла Позняк

«Аїда» Джузеппе Верді втілила все, що нестримно притягує до себе глядача: любов і пристрасть, сильні характери героїв, емоційне багатство музики!

Одеська опера з радістю представляє 17 грудня у ролі Амнеріс запрошену зірку – заслужену артистку України, солістку Національної опери України ім. Т. Шевченка Аллу Позняк. Кожен виступ артистки на сцені нашого театру – це неперевершена подія. Поціновувачі співачки з нетерпінням чекають на зустріч з нею.У численному репертуарі Алли Позняк провідні партії в операх «Царева наречена» (Любаша), «Садко» (Любава), «Князь Ігор» (Кончаківна), «Хованщина» (Марфа), «Борис Годунов» (Марина Мнішек), «Пікова дама» (Поліна, Миловзор), «Євгеній Онєгін» (Ольга), «Мазепа» (Любов Кочубей), «Трубадур» (Азучена), «Аїда» (Амнеріс), «Дон Карлос» (Еболі), «Бал-маскарад» (Ульріка), «Ріголетто» (Маддалена), «Набукко» (Фенена), численні твори камерного та ораторіального жанру та багато інших.

Чекаємо на виставі!

Ми використовуємо cookies
Продовжуючи використовувати наш сайт, ви даєте згоду на обробку файлів cookie і призначених для користувача даних: відомості про місцезнаходження; тип і версія ОС; тип і версія браузера; тип пристрою і дозвіл його екрану; джерела входу на сайт; мова ОС і браузера; відвідані сторінки сайту і дії на них; ip-адреса з метою функціонування сайту, проведення ретаргетінга, проведення статистичних досліджень і передачі третім особам. Якщо ви не хочете, щоб ваші дані оброблялися, покиньте сайт.
Згоден